Recent Content by niestgreg

  1. niestgreg

    Pomoc QCouchPotato czy Radarr?

    koledzy...... trochę off top tematu ale .....nie używajcie publicznych trakerow typu KickAss czy Piratebay do pobierania torrentow! Popytajcie wśród znajomych o zapka do renomowanej prywatnej strony i będziecie spali spokojnie + wysoka jakość / prędkości / super ludzie na forum etc. Z polskich...
  2. niestgreg

    Pomoc Problem z wykrywaniem serwera w aplikacji PLEX

    Jak coś nie działa to po restarcie pudełka pewnie zadziała :) .... ( najprawdopodobniej ) Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. niestgreg

    Dobór NAS-a do filmów

    Ejjj tam.... czepiasz się ;) Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. niestgreg

    Dobór NAS-a do filmów

    Osobiście bym nie patrzył na obudowę tylko tylko parametry i brał bym mocniejszy. Hałas to głównie od rodzaju dysków użytych zależy a raczej nie od pudełka. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. niestgreg

    Dobór NAS-a do filmów

    Model godny uwagi to TS-251+ ( plus pominąłes wyżej ).... inne modele tez się sprawdza do pewnego stopnia lecz "apetyt rośnie w miarę jedzenia" ... i jeśli chcesz dobrego Nasa który będzie wielofunkcyjny i działał sprawnie to musisz zainwestować! Tanich modeli nie polecam bo problemy z...
  6. niestgreg

    QNAP TVS-471

    Znalezienie nowego tvs-x71 G3250 graniczy z cudem... Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. niestgreg

    Dobór NAS-a do filmów

    Wiec tak jeżeli chcesz prosty zarazem profesjonalny Qnap ( bez fajerwerków ) to TS-251+ będzie to super rozwiązanie dla ciebie na długi czas ! Ja osobiście oglądam filmy o wadze 20 GB do 70 GB i niestety wyżej wymieniony Qnap nie podołał temu zadaniu. Tańszego nie szukaj, lepiej wydać raz a...
  8. niestgreg

    Dobór NAS-a do filmów

    Na dobrego Nas-a który ma służyć jako centum multimedialne i odtwarzać płynnie wszystkie formaty dźwięku i video ( włącznie z 4k ) musisz wydać dużo.......! Musial byś kupić coś na Intelu, idealnie jak by miało wymienny procesor i ram ( np. Seria x-71 qnapa ) ... i nawet z takim sprzętem są...
  9. niestgreg

    Pomoc Kodi 16, myKodi17 problem z filmami

    @Nero - I tak jestes w super sytuacji ze, do mediów Kodi używasz a nie Plexa :) wtyedy dopiero poczuł byś "brak mocy i potrzeby pamięci".. pozdrawiam ! Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. niestgreg

    Pomoc Ts-671 CPU upgrade

    Witam, Zawracam się z prośba o poradę czy mój Nas TS-671 będzie w stanie łyknąć ten CPU? i5-6500 SR2BX 3.20ghz? Z góry dziękuje za odpowiedz. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. niestgreg

    Mój pierwszy NAS-pomoc laikowi

    Cos tanszego niz Qnap jako zwyklaka - np. Asustor AS--202TE Asustor AS-202TE 2-Bay NAS SATA 3 with HDMI usb 3.0 Gigabit Ethernet PC/Mac/iOS/Android To jest na Androidzie wiec 100% można postawić klienta torrent, ale jak to wygląda w praktyce to nie wiem chodzi mi o multi-tasking, i jak znam...
  12. niestgreg

    Mój pierwszy NAS-pomoc laikowi

    TS251+ jest Ok ale zanim dokonasz wyboru przetestuj sobie wszystkie 'Home Media Servers' tj. Plex, Kodi, i Embay i zobacz co ci najlepiej pasuje. Jest jeszcze oczywiście "Qnap Video Station" ale bardzo biedne jak dla mnie w porównaniu z wyżej wymieniona konkurencja. Druga opcja kupienia...
  13. niestgreg

    Mój pierwszy NAS-pomoc laikowi

    Czesc. - Mozna z telefonu dodawac torki, android + iOs -Jezeli Nas ma sluzyc jako centrum multimedialne na jednym urządzeniu w sieci domowej to spokojnie ts-251+ wystarczy do odtworzenia wszystkich filmow 4k po sieci, ale jesli masz zamiar transkodowac w locie albo dzielic biblioteke Plex ze...
  14. niestgreg

    NAS do torrentów za ok 550zł

    Jest bardzo stabilny chociaz ograniczony w opcje! Do zwyklego "sciagania" wystarczy. Ja proponuje dac obie spokoj z Transmmision i zaczac uzywac naprawdę wartego uwagi programu Rtorrent (Thx M.S.) dostepnego na tym forum.
  15. niestgreg

    NAS do torrentów za ok 550zł

    Qnap Downlad Station używa innego klienta niż Transmission jako programu bazowego, dokładnie nie wiem co to za program ( za używanie tego klienta automatyczny ban na AHD, BTN, PTP z tego co się orientuje ). Qnap i S maja swoje plusy i minusy i tu się zgodzi ze mną pewnie wiele...