Recent Content by Oleg

  1. O

    Projekt Polish Electronic Program Guide - Kodi, PVR...

    Dodanie f,h do pliku konfiguracyjnego w tagu </license> wymusza na webgrabplus generowanie nowego identyfikatora sprzętu oraz synchronizację/aktualizację licencji z serwerami webgrabplus. Nie pomoże, jeśli uruchomisz webgrabplus więcej niż 2 programy dokowane z różnymi identyfikatorami sprzętu...
  2. O

    Projekt Polish Electronic Program Guide - Kodi, PVR...

    W moim przypadku docker tworzy nowy identyfikator sprzętowy dopiero po usunięciu starego i utworzeniu nowego docker. Zrestartowałem docker 3-4 razy i uruchomiłem aktualizację bez żadnych problemów. Może to być spowodowane obrazem dockera, używam linuxserver/webgrabplus:arm32v7-version-V3.1.8...
  3. O

    Projekt Polish Electronic Program Guide - Kodi, PVR...

    Próbowałem, ale ponieważ używałem go na moim komputerze i doku, który uruchomiłem i usunąłem dzisiaj, zarejestrował 2 aktywne komputery na mojej licencji dzisiaj, nowy docker jest traktowany jako inny komputer. Poczekam i jutro wymuszę aktualizację licencji, a jeśli nie, to opublikuję na forum...
  4. O

    Projekt Polish Electronic Program Guide - Kodi, PVR...

    Już kupiłem aby to przetestować. Złą stroną jest to, że trzeba czekać na aktualizację licencji, robią to dwa razy dziennie, a ja przetestowałem to na komputerze i dwukrotnie utworzyłem kontener dockera, więc moja licencja została zablokowana. Chciałbym pozostać przy najnowszej wersji wyłącznie z...
  5. O

    Projekt Polish Electronic Program Guide - Kodi, PVR...

    Dziękuję za sugestię. Nigdy nie używałem "webgrabplus", ale spróbuję to zrobić. Lata temu z mediaportalem był to bardzo powolny proces, mam nadzieję, że teraz będzie szybszy nawet z nas w dockerze. Myślę, że nie przebywanie w Polsce może być problemem.
  6. O

    Projekt Polish Electronic Program Guide - Kodi, PVR...

    Cześć Używałem "http://bit.ly/2C5zdeF" przez ostatnie 2 miesiące, co działało świetnie, dziękuję. Niestety przestał działać w zeszłym tygodniu lub 2. Sprawdziłem wszystkie wymienione adresy URL i wszystkie pokazują „404: Not Found”. Czy pan nadal się tym zajmuje lub wie, kto się tym zajmuje...