Recent Content by orzepka

  1. orzepka

    Pomoc Awaria QNAP TS 251 -

    Hmm, w sumie mam chwile to mogę podyskutować. ad1) a z Twojej strony było miłe jak próbywałeś mi umniejszyć ironicznie nazywając mnie ekspertem od negocjacji niskobudżetowych ? ad2) mam gdzieś ile prowadzisz to forum i kim jesteś ad3) w sumie zwisa mi również czy mnie z tego forum wywalisz ad4)...
  2. orzepka

    Pomoc Awaria QNAP TS 251 -

    Się tak nie spinaj młody, bo popuścisz ;-)
  3. orzepka

    Pomoc Awaria QNAP TS 251 -

    Łaski nie robią, za to wzięli kasę.
  4. orzepka

    Pomoc Awaria QNAP TS 251 -

    Co nie zmienia faktu że 4 lata to co najmniej nieporozumienie. Nie ważne czy urządzenie kosztuje 1,8k czy 18k pln, powinno bez problemu śmigać co nakmnioej 10 lat. Mam takie wiekowe konstrukcje które mają już po lat naście i świetnie pracują po 24/h i nic im nie jest.
  5. orzepka

    Pomoc RedHat - Instalacja Qvrpro

    Instalacja na RedHat 9 1) Pobrać z oficjalnej strony jedyny pakiet dla Linux jaki tam jest. 2) Zainstalować, instalacja przechodzi bezproblemowo, żadnych komunikatów o błędzie 3) Doinstalowac pakiet: - sudo dnf install libXScrnSaver Od teraz już wszystko działa, oczywiście nie po ssl.
  6. orzepka

    Pomoc Złe wyświetlanie w QuFIrewall

    Do dzisiaj nie działało. Potwierdzam to co piszesz że dzisiaj poszła aktualizacja bez problemu.
  7. orzepka

    Pomoc Złe wyświetlanie w QuFIrewall

    Tak, to też u mnie występuje. Dokładnie tak samo.
  8. orzepka

    Pomoc Złe wyświetlanie w QuFIrewall

    Hmmm, nie tak nie mam. Ale dzięki Tobie zwróciłem uwagę że ja mam tego Firewalla po angielsku, a cały system jest po naszemu. Ktoś wie gdzie się to przestawia ?
  9. orzepka

    Pomoc Nieaktywna macierz RAID 5 po awarii jednego dysku

    hmmm, też mam raid5 na 4 dyskach, nieładnie to wygląda Możesz spróbować podpiąć te dyski do normalnego pc z linuxem i zbudować ten raid z istniejących działających dysków kiedyś robiłem takie ćwiczenie się udało, ale to chyba już jako ostatnia deska ratunku daj znać czy udało się rozwiązać...
  10. orzepka

    Instruktaż/Tutorial Serwer Quake3 na Container Station

    Wymagania: Pliki z oryginalnej płyty instalacyjnej Quake3 (*.pk3) Zainstalowany Container Station Odblokowanie logowanie po ssh do qnapa Instalacja: Zalogować się przez ssh do qnap Wykonać docker run -v /home/ioq3srv/.q3a/baseq3 --name quake3-data busybox export...
  11. orzepka

    Pomoc QVR Pro Client - Ubuntu

    Cześć. Udało się komuś odpalić na Ubuntu połączenie po SSL ?
  12. orzepka

    Pomoc Synchronizacja Grupy RAID - bardzo wolna

    Tak, UPS to podstawa. Reszta też się zgadza :)
  13. orzepka

    Pomoc QVR Pro - brak połączenia z kamerą Hikvision

    Możesz wyeksportować z QVR pro dokładnie takie wycinek czasu jaki Cie interesuje.
  14. orzepka

    Pomoc Logowanie - problem QTS 5.0.0.1986 build 20220324

    Hmmm, po jakimś czasie logowanie zadziałało. Na wszelki wypadek zmieniłem tego NTPa. Dzięki.
  15. orzepka

    Pomoc Logowanie - problem QTS 5.0.0.1986 build 20220324

    Cześć Prawdopodobnie po aktualizacji do QTS 5.0.0.1986 build 20220324 mam problem z logowaniem. Jeżeli go zrestartuję to zaraz po restarcie można się zalogować, jednak po jakimś czasie ~ 30min już ta sztuka się nie udaje. Jeżeli próbuję się zalogować przez konto które ma 2FA to dostaje taki...