Recent Content by Oskar Szlenk

  1. Oskar Szlenk

    KASOWANIE DANYCH - PROBLEM

    dzięki za info ale to nie bufor TV , obraz na TV wyświetla się przez hdmi z qnapa , więc to samo urządzenie listuje to co ma na dysku , zastanawiające jest dla mnie że z poziomu kompa , czyli jak qnap w sumie dla mnie pracuje jako nas ,ja nie widzę tych plików które widzi system qnapa który jest...
  2. Oskar Szlenk

    KASOWANIE DANYCH - PROBLEM

    Witam , lakoniczne pytanie , zauważyłem że nie wszystkie pliki z mojego NMP mogę usunąć , dlaczego się tak dzieje i jak temu zaradzić? Jeszcze jedna sprawa , moj NMP ma dziwną przypadłość , po skasowaniu paru plików (operacja wykonana z ekploratora czyli na zmapowanym dysku) i włączeniu...
  3. Oskar Szlenk

    KASOWANIE DANYCH - PROBLEM

    Witam , lakoniczne pytanie , zauważyłem że nie wszystkie pliki z mojego NMP mogę usunąć , dlaczego się tak dzieje i jak temu zaradzić? Jeszcze jedna sprawa , moj NMP ma dziwną przypadłość , po skasowaniu paru plików (operacja wykonana z ekploratora czyli na zmapowanym dysku) i włączeniu...
  4. Oskar Szlenk

    NMP-1000 Oficjalny FW (Version 1.1.6 Build 0429)

    BTW jest nowy FW :) v1.1.7 Build0524
  5. Oskar Szlenk

    NMP-1000 Oficjalny FW (Version 1.1.6 Build 0429)

    Witam , fajnie dzięki za podpowiedz , symultanicznie prowadziłem korespondencje z Simon Chang <simonchang@qnap.com> , widocznie mają tam totalnie nie kompetentnych pracowników , gdyż napisał mi : 1. Power off the NMP. Remove the HDD 2. Power on the NMP without any HDD 3. After a short beep and...
  6. Oskar Szlenk

    [POMOCY] NMP-1000 , przerwany proces upgradu FW

    Witam serdecznie , mam nietypowy problem i bardzo bym prosił o pomoc , jestem właścicielem NMP-1000 , instalowałem nowy oficjalny FW (Version 1.1.6 Build 0429) zgodnie z instrukcją , jednak pech chciał iż w czasie instalacji była przerwa w dostawie prądu , a zatem cały proces został przerwany ...
  7. Oskar Szlenk

    NMP-1000 Oficjalny FW (Version 1.1.6 Build 0429)

    Witam serdecznie , mam nietypowy problem i bardzo bym prosił o pomoc , jestem właścicielem NMP-1000 , instalowałem nowy oficjalny FW (Version 1.1.6 Build 0429) zgodnie z instrukcją , jednak pech chciał iż w czasie instalacji była przerwa w dostawie prądu , a zatem cały proces został przerwany ...