Recent Content by pa_blo

  1. pa_blo

    Pomoc Backup danych w onedrive

    Mam zainstalowana bete 4.3 ale nie widzę aby coś samo się szyfrowało, chyba, że dotyczy to jakieś nowszej wersji softu.
  2. pa_blo

    Pomoc Backup danych w onedrive

    Możesz polecić jakaś apkę ?
  3. pa_blo

    Pomoc Backup danych w onedrive

    Nie miałem z tym styczności dlatego dopytuje. Jeśli zaszyfruje katalog to on będzie cały czas widoczny i będzie można z niego normalnie korzystać w file station ?
  4. pa_blo

    Pomoc Backup danych w onedrive

    Cześć. Mam sporo miejsca w usłudze onedrive i chętnie bym to wykorzystał na backup. Nie widzę tylko możliwości szyfrowania danych, ktoś może korzysta i podpowie czy się to w ogóle da zrobić ? Pawel
  5. pa_blo

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    A komuś znikło zarządzanie w PhotoStation ?
  6. pa_blo

    Download [Stable] QTS 4.2.2 Build 0812 | ARM & x86

    Działa na tym tv station ? bo coś mi się obiło o uszy, że ma działać ?
  7. pa_blo

    Pomoc EPG w Tvheadend

    Cześć. Ktoś wie gdzie konkretnie należy umieścić plik z epg aby się pokazał w sofcie ? Nikt nic ?
  8. pa_blo

    Pomoc Sieć i przełącznik wirtualny

    Cześć. Najnowszy soft beta i taki o to problem, że container station przy instalowaniu aplikacji i nie zmienieniu w sieć z NAT na HOST aplikacje nie mają wyjścia na świat. Wydaje mi się, że to problem ustawień sieci. Pierwsza karta to wyjście na świat. Druga karta i karta wirtualna to dostęp do...
  9. pa_blo

    Pomoc Aktualizacja Tvheadend

    24, które latają w powietrzu :) Czasem lata więcej ale to głównie zależy jak bardzo wieje :) TVH nie ma ograniczeń prócz łącza jakie masz. Pewnym "operatorem", który nie szyfruje i jest "darmowy" co nie znaczy, że jest legalny to www.telewizjada.net
  10. pa_blo

    Pomoc Aktualizacja Tvheadend

    Niestety szyfruje :) i to jest najgorsze.
  11. pa_blo

    Pomoc Aktualizacja Tvheadend

    Nie ma sensu szukanie bo to nie zadziała ot tak w związku że content jest szyfrowany. Być może kiedyś się to zmieni i będzie można to odebrać jako produkcyjną usługę.
  12. pa_blo

    Pomoc Aktualizacja Tvheadend

    Nie jest to oferta globalna, należy pamiętać, że content cyfrowy jest szyfrowany, a złamanie go jest niemożliwe i karalne. Być może dają kartę ? i trzeba ją pod czytnik podłączyć aby działała, tego nie wiem nie znam ich rozwiązania.
  13. pa_blo

    Pomoc Aktualizacja Tvheadend

    Nie da się tak jednoznacznie odpowiedzieć. Są po drodze urządzenia, które muszą być odpowiednio skonfigurowane aby to mogło działać.
  14. pa_blo

    Pomoc Aktualizacja Tvheadend

    W Polsce jest kilku niestety nie mogę podać o kogo chodzi :)