Recent Content by Pablor

  1. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Tak właśnie dostałem się do danych . Dostęp do np. zdjęć , muzyki , plików tekstowych , itp.. Brakuje mi dostępu do filmów które miałem zapisane w jednym z folderów . Oraz danych przeniesionych ostatnio z pen drive , różne typy plików . Nie wiem czy należy coś odznaczyć ? Sortowałem po dacie...
  2. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Tak są to dwa dyski po 3 TB.
  3. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Tak jak pisałem wcześniej nie jestem informatykiem tylko się uczę w tej dziedzinie . Pozostaje mi podziwiać tylko waszą wiedzę i zaangażowanie . Tak połączyłem dyski z kompem i zestawiłem wirtualnego RAIDa . Przynajmniej tak mi się wydaje .
  4. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Mówię tu raczej o voluminach . Dyski podpięte do komputera pracującego cały czas . Przerwałem skanowanie i oto PrtScr: Po próbie otwarcia danych:
  5. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Stworzone zostały cztery partycje systemowe . Dane z dwóch partycji raczej w 100% odzyskałem ale danych z dwóch innych nie widzę . Przeszukałem każdy folder . Odłączyłem dyski od kompa i wpiąłem ponownie teraz jest widoczna jedna partycja wielkości 16 TB. To są dwa dyski po 3 TB w Raid 1. Czy...
  6. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Załatwiłem dwa adaptery do połączenia dysków z komputerem , zainstalowałem r-studio i .... część danych odzyskałem . Bardzo dziękuję za pomoc . Na TS-220 dane były umieszczone w czterech partycjach , nie mogę znaleźć danych jeszcze z dwóch partycji . Dla mnie to i tak wielki sukces ,że...
  7. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    A czy pomóc może wgranie bez dysków wersji niższej oprogramowania ? Czyli 4.07. Przypomniałem sobie , że w momencie wgrywania oprogramowania aktualizowała się również wgrana aplikacja od google drive. Wiem , już wiem ,że tak się nie robi ale cóż czasu nie wrócę .
  8. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Proszę bardzo Boję się przejść do konfiguracji ,że zostanie uruchomiona procedura czyszczenia dysków Dziwi mnie tylko : Bez dysków Urządzenie jest widoczne przez www oraz QFindera Wkładam dyski i uruchamiam NAS , urządzenia szukam w sieci i go ni ma.
  9. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Tak przeczytałem . W instrukcji pisze a u mnie pojawia się informacja zaraz na początku ?
  10. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Nie jestem informatykiem ( jak widać ) temat mnie przerasta . Spróbuje "starej" metody . Tylko próbowałem to robić wcześniej i pojawia się : Jak przeprowadzić inicjalizację z pozycji przeglądarki ? Jeśli jest tak wyraźne ostrzeżenie . Czy wsuwając dyski nie zostaną wyczyszczone ? Czy...
  11. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Teraz już sam już nie jestem pewien ale wydaje mi się , że stawiałem macierz na Raid 1 . Lustrzana kopia . Tak też opisywałem podczas wcześniejszego problemu . Bez programu podpinając dysk ( pojedynczo ) widzę , że jest podzielony na partycję ale nie mogę się do niego dostać . Czy działając na...
  12. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Wykonałem wszystko zgodnie z procedurą Przynajmniej tak mi się wydaje . QFinder dalej nie widzi urządzenia z dyskami . Po wyjęciu dysków Finder znajduje urządzenie i ... Natomiast po zalogowaniu się z pozycji przegladarki A dalej taki komunikat Mam obawy z włożeniem dysków . Miałbym...
  13. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Problem w tym ( albo szczęście ) , że bez dysków QFinder znajduje NAS bez problemu . Znam adres urządzenia . Tylko nie chcę zrobić czegoś co usunie zawartość danych z dysku . Jutro wykonam procedurę zgodnie z propozycją .
  14. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Tak dokładnie. Ostatni problem mnie przerósł. Ale teraz pozostaje ten problem. Czy próbować wykonać polecaną procedurę ?
  15. Pablor

    Pomoc Brak dostępu do serwera TS-220

    Jak NAS był "sprawny" z dyskami nie był widoczny przez Qfinder. Problem tem już kiedyś poruszyłem. Dostawałem się tylko przez www lub aplikacje na iOS. Bez dysków NAS jest teraz widoczny przez Qfinder ale boję się coś zrobić za dużo żeby mieć dostęp do danych. Ps. Bardzo dziękuje za zajęcie się...