Recent Content by pacmann

  1. pacmann

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków na jednym z kilku komputerów w sieci.

    Dzięki za sugestie - sprawdzę i dam znać. Cześć, net use Z:\\xxxNAS\xxxDysk /user:xxxx password:xxxx po tej komendzie zwraca natychmiast - błąd 67 nie można znaleźć ścieżki sieciowej. Zmieniłem na - net use Z:\\192.168.1.121\xxxDysk /user:xxxx password:xxxx Wcześniej zrobiłem. net use * /d...
  2. pacmann

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków na jednym z kilku komputerów w sieci.

    Sprawdzę jeszcze na czystym systemie ale przed reinstalacją nie mapowało.
  3. pacmann

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków na jednym z kilku komputerów w sieci.

    Po przeinstalowany była czysta 7 Pro. No i przy wejściu w otoczenie sieciowe i próbie otwarcia widocznego w niej qnapa bez pytania o login i hasło od razu komunikat " brak uprawnień..." (Oczywiście było wyłączone wyszukiwanie sieci i udostępnianie plików i drukarek). Po tym zaktualizowałem do 10...
  4. pacmann

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków na jednym z kilku komputerów w sieci.

    Dzięki sprawdzę i dam znać. Chociaż jestem trochę sceptyczny. Komp był przeinstalowany na czysto i przy pierwszej próbie wejścia na serwer od razu bez pytania o login i hasło dał komunikat o braku uprawnień. Wszystko inne działa. Mało tego mogę się zalogować do panelu qnapa przez przeglądarkę...
  5. pacmann

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków na jednym z kilku komputerów w sieci.

    Czy jest zablokowany to było pierwsze co sprawdziłem. Nie jest. Dodatkowo zmieniałem ręcznie IP na inne i też nic nie dało. Jeżeli: net use * /d /y To to samo co: net use * /delete i potwierdzenie. To robiłem już kilka razy.
  6. pacmann

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków na jednym z kilku komputerów w sieci.

    No właśnie nie pokazuje się okno logowania. Nawet na tym świeżo zainstalowanym systemie tylko od razu komunikat ze brak uprawnień.
  7. pacmann

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków na jednym z kilku komputerów w sieci.

    Witam, posiadam od kilku lat w firmie dysk QNAP TS-251A, który używany jest wyłącznie jako serwer plików. Do niedawna nie miałem z nim żadnych problemów. Do serwera jednocześnie loguje się od 5 do 20 stanowisk (LAN). Na 19 z nich wszystko działa jak działało, ale na jednym od tygodnia...
  8. pacmann

    Witam, wszystkich. ;)

    Witam, wszystkich. ;)