Recent Content by panbaryla

  1. panbaryla

    Pomoc Tablica WeKan

    Mam zainstalowany Wekan na Qnap na VM Debian 11. Wszystko (Qnap i VM Debian) jest ustawione na 24-godzinną datę i godzinę, a Wekan wyświetla czas amerykański, nawet gdy zmieniam język na English (UK) polski (którego używam). Jak mogę to zmienić?
  2. panbaryla

    Pomoc Nie mogę się zalogować po LAN

    Chyba pomyliłem się podczas logowania. Zmieniłem końcówkę IP komputera i po temacie. Odszukanie zablokowanego adresu który QuFirewall mnie przerosło ;)
  3. panbaryla

    Pomoc Nie mogę się zalogować po LAN

    Dziękuję za powyższe porady. Wszytko już gra :).
  4. panbaryla

    Pomoc Nie mogę się zalogować po LAN

    Zrobiłem tak. Połączyłem telefon ze swoją siecią. Zrobiłem na telefonie hotspot. Połączyłem się z komputerem (zmieniło się ip komputera) i wszedłmm normalnie przez http://192.168.1.6:8080/cgi-bin/ Lista zbanowanych adresów IP jest długa i trudno na niej odszukać wewnętrze adresy...
  5. panbaryla

    Pomoc Nie mogę się zalogować po LAN

    Dzień dobry. Zaskoczyła mnie następująca sytuacja. Qnap stoi pod stałym adresem lan 192.168.1.6 bez dostępu z zewnątrz. 1/ Nie mam problemu z zalogowaniem się z urządzenia mobilnego przez adres - http://192.168.1.6:8080/cgi-bin/ 2/ Nie mogę zalogować się z komputera przez adres -...
  6. panbaryla

    Pomoc Tablica WeKan

    Nie wiedziałem o tym. Zobaczę. Dziękuję
  7. panbaryla

    Pomoc Tablica WeKan

    Odpowiem sobie sam ;) Przy konfiguracji na VS Debiana 11, wekan działa szybko i sprawnie - pracujemy jednoczesnie w 4 osoby. Sugeruję tylko zmiane domyślnego portu, przez który jest dostęp - nie znalazłem możliwości zabezpieczenia przed atakiem brute force, wiec chociaż tyle w kwestii zabezpieczeni.
  8. panbaryla

    Pomoc Tablica WeKan

    Napisz, proszę jak ci się sprawuje Wekan w takiej konfiguracji? Jak z wydajnością? Jak przebrnąłeś z konfiguracją. Używam Wekan z powodzeniem (i zadowoleniem ) ale na lokalnej maszynie w firmie bez dostępu z zewnątrz. Mam postawionego Debiana na WM na swoim Qnapie, wiec teoretycznie nie powinno...
  9. panbaryla

    Pomoc Brak polskich liter i nie działa spacja

    Wcześniej tego nie zauważyłem ale... Problem dotyczy HD Station. Nie ma polskich liter i nie działa spacja. Przykładowo odpalam Chrome i YouTube i w wyszukiwarce nie mogę napisać po polsku (brak ogonków) to samo w innych aplikacjach. Spotify na przykład... 1672350921 Temat do skasowania...
  10. panbaryla

    Pomoc Co jest bezpieczniejsze dla Qnapa

    Przedewszystkim, nie chiałbym przyspieszyć Mam dwa 4T WD RED (WD40EFRX-68N32N0) i nie chciałbym ich wykoczyć zbyt szybko jakim niekoniecznie dobrym działaniem... Qnap obecnie służy jako: a) magazyn dla zrzutów baz (codziennie według harmonogramu) b) magazyn dla backapu dla dwóch laptków z...
  11. panbaryla

    Pomoc Co jest bezpieczniejsze dla Qnapa

    Sytuacja jest następująca. Muszę codziennie robić zrzut kilku zdalnych bazy sql. Ten zrzut wykonuje się o 17.30 i przesyła na FTP (QuFTP) i teraz... Czy ustawienie harmonogramu raz dziennie, w dni powszednie (włącz o 17.15, wyłącz o 17.35) mu nie zaszkodzi? Czy lepiej pozostawić włączonego na...
  12. panbaryla

    Dzień dobry :)

    Witam społeczność Qnap :)