Recent Content by pawel8200

  1. pawel8200

    Pomoc MyQnapCloud_ zdalny dostęp do przeglądarki/sieci LAN

    Mam problem ze znalezieniem tego w container station. W App store tego nie ma - podejrzewam że za mało Ramu w moim NASie.
  2. pawel8200

    Pomoc MyQnapCloud_ zdalny dostęp do przeglądarki/sieci LAN

    Czy jest możliwy dostęp do sieci LAN/przeglądarki internetowej pod którą działa serwer NAS łącząc się z innej lokalizacji za pośrednictwem MyQnapCloud? Chciałbym zdalnie mieć dostęp do innych urządzeń pracujących w sieci LAN serwera NAS. PS. Nie posiadam IP publicznego. Wersja oprogramowania...
  3. pawel8200

    Pomoc Dostęp do folderu Qsync via wi-fi

    Nie chcę ściągać na dysk komputera całej jego(Qsynca) zawartości, ale z drugiej strony chcę mieć dostęp do tego folderu żeby w każdym momencie mieć możliwość pobrania czegoś na komputer, lokalnie.
  4. pawel8200

    Pomoc Dostęp do folderu Qsync via wi-fi

    Kolego właśnie dzisiaj dostałem oficjalną odpowiedź od helpdesku że to niemożliwe bo Qsync nie obsługuje tego: "Qsync does not support SMB, FTP or AFP for file access. It is necessary to access Qsync files via File Station or the Qsync utility. With the Qsync utility, you can setup the Qsync...
  5. pawel8200

    Pomoc Dostęp do folderu Qsync via wi-fi

    Witam, Czy jest możliwość udzielenia dostępu(zmapowania) do folderu Qsync w sieci lokalnej bez korzystania z aplikacji Qsync client? Chciałbym mieć dostęp do tej lokalizacji na NASie przez windows explorera - z resztą folderów nie mam problemu. Widzę wszystkie foldery oprócz wyżej wspomnianego...
  6. pawel8200

    Pomoc Re-launch process [nvrd]

    Panowie nie ma lipy, kamerka ustawiona była na złym profilu (Profile S Onvif) co powodowało zrywanie połączenia i ciągłe błędy. Obecnie ustawioną mam na profilu "Onvif Camera" i kamerka nagrywa w trybie ciągłym bez żadnych błędów - niestety brak możliwości ustawienia alarmów na NASie - ale za to...
  7. pawel8200

    Pomoc Re-launch process [nvrd]

    Podłączyłem kamerę IP Overmax CamspotT 4.5 do NAS-a jako ONVIF ProfileS Cameras z uwagi na to że nie ma na liście wsparcia marki Overmax, Dosłownie co minutę otrzymuję ostrzeżenie : Ostrzeżenie 2019/07/20 12:30:40 System 127.0.0.1 --- --- Re-launch process [nvrd]. Czytałem już kilka wątków na...