Recent Content by Pawel_NL

  1. Pawel_NL

    Pomoc Dostęp do katalogu na QNAP przez email

    Witam, Chodzi mi po głowie coś takiego: Chcę dać możliwość swoim klientom (ok 200 osób) wysyłania do mnie raportów (pdf, jpg), ale jednocześnie chce, by każdy plik lądował w oddzielnym katalogu (danego klienta). Dodatkowo wysyłka musi być przy użyciu poczty e-mail (załącznik ma się automatycznie...
  2. Pawel_NL

    Pomoc QVNP - problem z otwarciem portu

    Cały czas celowałem w porty powyżej 8000. Wcześniej również próbowałem z portem od NAS Web - ale samą usługę przenosiłem na inny. Teraz współdzielą ten sam port i dopiero mam dostęp do OpenVPN. Obstawiam błąd programu.
  3. Pawel_NL

    Pomoc QVNP - problem z otwarciem portu

    Przeskanowałem i wszystkie były zamknięte. Zupełnie nie wiem o co chodzi. Udało mi się jednak częściowo ominąć problem, nie rozwiązując go: Przekierowałem port OpenVPN na ten sam port co NAS Web - gdyż dostęp do NAS Web włączałem bez problemu - i jestem w stanie się połączyć z zewnątrz z QVPN...
  4. Pawel_NL

    Pomoc QVNP - problem z otwarciem portu

    Próbowałem, na 8090 - rezultat Ciągle taki sam. Coś blokuje QVPN przed "wyjściem na zewnątrz" - pomimo że np. usługa "NAS Web" przechodzi bez problemu.
  5. Pawel_NL

    Pomoc QVNP - problem z otwarciem portu

    UDP 1. Po sieci lokalnej działa. 2. Przekierowałem i nadal z zewnątrz port zamknięty. Niezależnie czy z poziomu auto-konfiguracji routera przez myQNAPcloud UPnP, czy bezpośrednio przez sam router. Dziwne jest to, że gdy otwieram 8007 (przypisany na NAS Web) od razu jest z zewnątrz dostępny...
  6. Pawel_NL

    Pomoc QVNP - problem z otwarciem portu

    1. Nie blokuje VPN - sprawdziłem u niego. 2. Router (od provider-a) nie potrzebuje wsparcia VPN, używam go tylko do przekierowania portów na NAS. Ale tak, wspiera VPN: L2TP i IPsec - jednak wolę VPN poprzez NAS i OpenVPN. Szukam powodu, dla którego port pozostaje zamknięty.
  7. Pawel_NL

    Pomoc QVNP - problem z otwarciem portu

    Napisałem: "QVPN OpenVPN- jednak wszystko wykonałem zgodnie z poradnikiem." więc świadomie, zgodnie z poradnikiem, podałem port i protokół i wszystko uruchomiłem. Także próbowałem na różnych portach - bez efektu.
  8. Pawel_NL

    Pomoc QVNP - problem z otwarciem portu

    Witam, Walczę od paru dni z tematem, prześledziłem poradniki oraz wątki na różnych forach i nie potrafię wybrnąć z problemu: Chciałem utworzyć VPN pomiędzy oddziałami za pomocą QVPN: QNAP pozostaje na starym biurze i ma być połączony z siecią w nowym biurze po VPN. Utknąłem jednak na otwarciu...
  9. Pawel_NL

    Witam Kolegów!

    Witam z Rotterdamu wszystkich obecnych członków forum. Mam nadzieję wiele skorzystać z Waszej wiedzy a także podzielić się własną. :D