Recent Content by pawurb1978

  1. pawurb1978

    Pomoc Oddzielne Certyfikaty SSL dla każdego wirtualnego hosta

    NP. Jak samodzielnie wygenerować darmowy certyfikat SSL od Let's Encrypt?
  2. pawurb1978

    Pomoc UPS do Qnap TS-453 Pro

    Będzie OK:)
  3. pawurb1978

    Pomoc QNAP TS-253Be a zewnętrzna karta muzyczna na USB np. FiiO E10K Olympus 2

    Sam rozpoznał z automatu. Jest jedno, ale. Karta była na liście kompatybilności. Co do zasilania w twoim NAS jest, o ile się nie mylę, zewnętrzny zasilacz bez wiatraka i tym podobnych, więc może będzie ok. Chyba, że masz UPSa (przynajmniej powinieneś mieć), to wtedy on może być bardzo często...
  4. pawurb1978

    Pomoc QNAP TS-253Be a zewnętrzna karta muzyczna na USB np. FiiO E10K Olympus 2

    Cześć, testowałem Creativa zewnętrznego na USB i się to nawet sprawdza tyle, że mój kochany nas strasznie śmieci w zasilaniu i moim zdaniem szum jaki generuje i brumienie (szczególnie słyszane przy głośnej muzyce) jest nie do zaakceptowania. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej. Natomiast...
  5. pawurb1978

    Pomoc Czy da się zmienić logo QNAP przy udostępnianiu folderu

    Nie wiem co tu rozwijać:s W folderze znajduje się indywidualny plik tapety "cumsImg.jpg" i obraz własnego loga "portrait.jpg". To te, które ustawia się w opcjach użytkownika w QTS. Nie ma potrzeby grzebać przez SSH.
  6. pawurb1978

    Pomoc Czy da się zmienić logo QNAP przy udostępnianiu folderu

    Tylko, że te pliki nie dotyczą tego, o czym było pytanie. Te pliki to logo i tapeta w QTS. Można je podmienić z poziomu QTS. Nie trzeba grzebać przez SSH.
  7. pawurb1978

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Wyłącz filtr IP, jak napisał @Silas Mariusz i działa. Potwierdzam, że to rozwiązało problem. To nie wina wadliwego oprogramowania.
  8. pawurb1978

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Oczywiście, to słuszna uwaga :( A przy okazji może mnie ktoś wskazać kierunek na coś relatywnie bezpiecznego?
  9. pawurb1978

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Odinstalowałem wszystko, wywaliłem katalogi i zainstalowałem na czysto z repozytorium najnowszą wersję. Efekt na tych plikach jest taki: Dla ciekawostki. Zaorałem wszystko i wróciłem do wcześniejszej wersji. Taki jest efekt dla tych samych plików po kilku sekundach od wrzucenia ich.
  10. pawurb1978

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    @Silas Mariusz, za każdym razem przecież wywalam wszystko i instaluje inną wersję. Wywalam wszystkie ustawienia, sesję i torrenty. To nie tak, że robię jakieś nakładki. Potrzebujesz plików, proszę pierwsze z brzegu na których wczoraj to testowałem. Na PC idą u mnie bez problemu. Na starej wersji...
  11. pawurb1978

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Właśnie wróciłem do starutkiej wersji 0.9.6-0928 i wszystko zaczęło śmigać. Zaktualizowałem do 0.9.7-A212 i wszystko stoi. Nie łączy się z żadnym sedem. Najnowsza wersja tak samo. Znowu wywaliłem wszystko i zainstalowałem 0.9.6-0928 i te same torrenty ruszyły z pełną prędkością łącza. Dziwne...
  12. pawurb1978

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Coś jest Panowie na rzeczy. U mnie też stanęło. W ogóle nie zaczyna pobierać czegokolwiek. Używam rtorrenta od zawsze i od początku wersję PRO. Te same torrenty na pc przez utorrent śmigają. Cofnięcie do poprzedniej wersji i inne bajery z czyszczeniem etc... na razie nie przyniosły rezultatu. Na...
  13. pawurb1978

    Pomoc HdStation - Pulpit zdalny przez przeglądarkę

    HD Station to tylko stacja multimediów. Pojawią się tam wyłącznie aplikacje dedykowane do HDS. Generalnie obsługa aplikacji jest załatwiana przez przeglądarkę internetową lub SSH. Jeśli to Ci nie wystarcza, to zamiast HDS zainstaluj Linux Station i będziesz miał piękne Ubuntu z jego wszystkimi...
  14. pawurb1978

    Pomoc Zdalny dostęp z QNAP na Windows

    Jeśli nie znajdziesz jakiejś aplikacji (ja niestety takiej nie znam), możesz odpalić Container Station i tam znajdziesz co potrzebujesz, lub Virtualization Station i postawić coś na czym odpalisz choć by TeamViewera. Z braku lepszych, może to rozwiązanie udźwignie problem. Ewentualnie...
  15. pawurb1978

    Pomoc QNAP TS-453A uszkodzony "system boot >>>"

    Nic takiego nie twierdziłem. Dałem Ci tylko znać, że nie przekazałeś żadnej istotnej informacji, która mogła by kogokolwiek naprowadzić na to jaki jest problem. Nie ważne. Widzę, że żarcik nie chwycił :( Na forum jest kilkanaście wątków na temat jak sobie próbować radzić w podobnych przypadkach...