Recent Content by Pietruch

  1. Pietruch

    Pomoc Potrzebny program do backup'u przez Internet

    A działa w opisany przeze mnie sposób? Zainstaluję i sprawdzę możliwości. Dzięki za podpowiedź. A więc, w weekend sprawdziłem ów program (Qsync). Fajny ale dla np. jednego komputera. 1. Qsync nie pozwala zgrać kilki (kilkunastu) katalogów w jedno miejsca do NAS (jeden katalog z kompa=jeden...
  2. Pietruch

    Pomoc Potrzebny program do backup'u przez Internet

    Witam. Poszukuję programu (darmowego oczywiście) do robienia kopii zapasowej kilku katalogów i plików z komputera na Windows'ie na dysk sieciowy QNAP TS-112P przez sieć Internet. IP zewnętrzne tam gdzie jest QNAP posiadam. Potrzebuję robić kopię danych co jakiś ustalony czas na sieciowym dysku...
  3. Pietruch

    Pomoc Nie widać wgranych danych (ukryły się).

    *-:) Ok. Sprawa załatwiona. Nie wiem jak to mogłem zrobić (zaklinam się, że tego w ten sposób nie zrobiłem. Za dużo klikania. Tego nie mógłbym zapomnieć) ale jakoś stało się. Otóż- Panel sterowania - Uprawnienia - Grupy użytkowników - Grupa .........jakaś........... - Edytuj uprawnienia folderu...
  4. Pietruch

    Pomoc Nie widać wgranych danych (ukryły się).

    Raczej tak. Ale to po zalogowaniu do QNAP'a już widać brak dostępu. Otoczenie sieciowe to dalsza sprawa.
  5. Pietruch

    Pomoc Nie widać wgranych danych (ukryły się).

    W otoczeniu sieciowym Windows katalogi widzę, dostępu nie mam, chce mnie logować ale tego nie robi - nie mam wystarczających uprawnień. W zdjęciu, które pokazałeś- foldery współdzielone- mam wszystkie katalogi. Wchodząc w jakikolwiek z nich ukazuje mi się Twoje drugie okno, tyle, że: dla Adminów...
  6. Pietruch

    Pomoc Nie widać wgranych danych (ukryły się).

    Witam. Na wstępie- nie logowałem się 2-3 miesiące do QNAP'a. Po zalogowaniu nie patrząc na nic zrobiłem sugerowaną aktualizację do wersji jak wyżej. Aktualizacja przebiegła pomyślnie, jak zawsze do tej pory. Po restarcie chciałem wejść do swoich danych i zaskoczenie - nie ma nic. Zaznaczam, że...
  7. Pietruch

    Witam wszystkich.

    Jestem Piotrek. Jestem tu na forum,ponieważ potrzebuję pomocy/porady. Mam dwa QNAP'y TS-112P i z jednym z nich problem, o którym gdzieś tu napiszę. Pozdrawiam Was serdecznie. Piotrek.