Recent Content by piosk

  1. piosk

    Pomoc Problem z kopiowaniem plików vhd na udział qnapa

    niestety w żaden sposób nie daje się poprawnie skopiować tego pliku vhd Co prawda teraz jest inny błąd, ale wierzę, że niestety nie jest prawidłowy. 2014/07/09 12:10:29 Bť¤D 5 (0x00000005) Odmowa dost©pu. gdzie problem z dostępem nie istnieje - plik się tworzy na docelowym udziale, i kopiuje z...
  2. piosk

    Pomoc Problem z kopiowaniem plików vhd na udział qnapa

    problem uprawnień raczej wykluczam - qnap jest podpięty pod domenę AD, kopię robi użytkownik administracyjny AD, który ma dodany dostęp do share R+W (czyli maksymalny), poza tym pliki przy kopiowaniu się tworzą i pozostają tylko vhd jest uszkodzony - no i robocopy zgłasza błąd jak wyżej poniżej...
  3. piosk

    Pomoc Problem z kopiowaniem plików vhd na udział qnapa

    włączyłem ACL ale nie pomogło - czy wymagany jest restart qnapa ? próbowałem wcześniej wyłączać opcją /copy:D, ale mi dodawał automatem DT i też nie szło
  4. piosk

    Pomoc Problem z kopiowaniem plików vhd na udział qnapa

    zasiałeś ziarno niepewności w mojej głowie ! znalazłem nie było włączone
  5. piosk

    czesc

    to ja
  6. piosk

    Pomoc Problem z kopiowaniem plików vhd na udział qnapa

    Witam Moja firma zakupiła qnap TS-469 Pro aby trzymać tam backupy serwerów ( dyski systemowe i systemstate) Napotkałem Wiele problemów z backupem serwera Active Directory - backup nie wykonywał się i zgłaszał błąd. znalazłem obejście problemu - jak mi się wydawało- backup na lokalny dysk twardy...