Recent Content by Piotrdy

  1. Piotrdy

    Kawa i papierosy Jak ocenieacie pomoc techniczną przez aplikację "Help desk"?

    Chciałem zgłosić błąd aplikacji QuMagie przy rozpoznawaniu rzeczy przez "HelpDesk" Cytat Klikam boczną zakładkę "Album" są tam albumy automatyczne podobnie jak w "Google Zdjęcia". W albumie "Rzeczy" błąd polega na tym, że są błędnie miniatury i liczba zdjęć na widoku albumów ("podalbumów") z...
  2. Piotrdy

    Kawa i papierosy Jak ocenieacie pomoc techniczną przez aplikację "Help desk"?

    Witam Jak oceniacie pomoc techniczną przez aplikacje "Help Desk"? Bo ja uważam, że "ekspert" kompletnie nie zna aplikacji "QuMagie"
  3. Piotrdy

    Pomoc Zła jakość czcionek w przeglądarkach na HD Station

    A co z głosem potem? W moim QNAPie nie ma wyjścia PC
  4. Piotrdy

    Pomoc Zła jakość czcionek w przeglądarkach na HD Station

    Witam Chodzi o to, że krawędzie czcionek są brzydkie coś jakby rozdzielczość, ekran był niedopasowany. Powiększanie nic nie zmienia.
  5. Piotrdy

    Pomoc Zła jakość czcionek w przeglądarkach na HD Station

    Witam Na HD Station (3. 2. 9) czcionki w przeglądarkach Firefox i Chrome są złej jakości. Serwer jest podłączony do telewizora przez HDMI do TV full HD jako odtwarzacz multimedialny. Ustawienia mam na 1920x1080i (60.0hz) oraz 2% obcięcia krawędzi bo przy wyłączonym obraz zachodzi za ekran...