Recent Content by piotrekwrc

  1. piotrekwrc

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    z chęcią też przyjmę. Mój ID to pepepl
  2. piotrekwrc

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    skoro tak ładnie prosisz :D Zapro poszło :)
  3. piotrekwrc

    Sprzedam QNAP TS-453A 4GB

    Yes, there is still
  4. piotrekwrc

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    @Damian na samym prawie początku :) nabyłem konto google i dalej stoję :D
  5. piotrekwrc

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    @_Floyd pomożesz mi to ogarnąć? Jakoś nie daję rady :D:p
  6. piotrekwrc

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    @masqar piękna robota. Odwdzięczyłem się moją kolekcją, stoi na 253B więc nie powinno się ciąć. Mam trochę bałagan, muszę się zając posprzątaniem :)
  7. piotrekwrc

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    @masqar pochwal się co masz ciekawego (mówię o "innym sposobie dostępu"). Szukam w szczególności pozycji z lat 80-tych i 90-tych.
  8. piotrekwrc

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    @masqar podrzuć zaproszenie, login to: pepepl
  9. piotrekwrc

    Sprzedam QNAP TS-453A 4GB

    Do sprzedania posiadam używany QNAP TS-453A, wersja z 4GB. Dla zainteresowanych możliwość zainstalowania 16 GB (za dodatkową opłatą). Cena jaka mnie interesuje to 1.900 zł. Serdecznie zapraszam do zakupu.
  10. piotrekwrc

    UWAGA !!! Udało się nam ustalić, że niektóre...

    Tak jak kolega z 2 postu - instalacja powiodła się, ale nie idzie uruchomić :/
  11. piotrekwrc

    Pomoc Virtualization Station 3.0 Beta

    Tak mam, wydaje mi się, że Virtualization Station "gryzło" się w jakiś niewytłumaczalny sposób (choć wcześniej działało) z owncloud. Więc owncloud zaliczył wylot :) i wirtualizacja działa. Proszę o zamknięcie tematu
  12. piotrekwrc

    Pomoc Virtualization Station 3.0 Beta

    loguję się na koncie admin, więc nie mam zablokowanego. jestem zalogowany po https. Restart robiony kilka razy :/ koncza mi sie pomysly :(
  13. piotrekwrc

    Pomoc Virtualization Station 3.0 Beta

    Oczywiście :) Co masz na myśli?
  14. piotrekwrc

    Pomoc Virtualization Station 3.0 Beta

    Tak, zrobiłem wszystkie update aplikacji po aktualizacji QTS, więc to jest najnowsza wersja