Recent Content by Piotruś Pan

  1. P

    loading driver...

    witam. wczoraj w nocy mój Qnap (TS-459 PRO) przestał działać. pojawił się napis Loading driver... i tak było kilka godzin. wyłączyłem drania, wyjąłem wtyczkę odczekałem i... nic, tak samo. nie znalazłem żadnego klawisza resetu (może nie wiem gdzie szukać). Firmware niedawno... znaczy jakieś 3...
  2. P

    fotki ok. ale muzy tam nie chcę...

    Witam wszystkich. udostępniam fotki na swoim serwerku, zrobiłem udziały itp...jest git...tyle, że prawie. fotki wyświetlają się super, ale jak wrzuciłem sobie też katalog muzyka (którego nikomu nie udostępniam - czyli tylko admin ma dostęp...to ja!:)) zrobiłem też listę odtwarzania. i teraz jest...
  3. P

    TS-459 PRO i zdalne zarządzanie itp

    Witam wszystkich. jak pisałem w temacie ,,poznajmy się,, jestem świeżak w temacie Qnapów i sieci ale idzie coraz lepiej;) mam problem z kilkoma rzeczami. szukałem na forum ale nie znalazłem zadowalających odpowiedzi. 1. nie wiem jak wejść w zarządzanie sprzętem z zewnątrz (zdalnie). wydaje mi...
  4. P

    brak dostępu do QPKG

    jest ok. dzięki... jak zsynchronizowałem wszystkie dns-y (i wszędzie) to nawet wiadomości w aktualnościach rss zaczęły się ładować;) Piotrek
  5. P

    Pomoc problem z wysyłaniem alertów mailowych

    hej... jest ok.... dzięki bardzo <jupi>
  6. P

    miganie diód od HDD

    no właśnie nie mam nic ,,niepokojącego,, i nie wiem co to może być bo chyba normalnie tak nie powinno być. Piotrek
  7. P

    Pomoc problem z wysyłaniem alertów mailowych

    witam wszystkich... mimo szukania nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. mianowicie...ustawiam w powiadomieniach wysyłanie maili, konfigurację SMTP i próbuję wysłać testowego maila. niestety nie wysyła. próbowałem już przez o2.pl i gmail.com. nie wiem co to może być... może coś...
  8. P

    Instruktaż/Tutorial QNAP TS-x09 How-to Guide V1.0 [ENGLISH]

    a czy ktoś nie posiada przypadkiem nieodpartej chęci przetłumaczenia tego na język ojczysty;)
  9. P

    miganie diód od HDD

    witam. od kilku dni posiadam TS-459 PRO i do tego 4 dyski. urządzenie działa ale martwi mnie systematyczne miganie kontrolek od HDD. migają wszystkie na raz dość regularnie...jakieś 10 razy potem 1-2 sekundy przerwy i znowu. dyski nie są ustawione w raid tylko jako pojedyncze woluminy. czy to...
  10. P

    Error Message HDD4 Ejected

    hej... u mnie też się takie coś pojawiło na TS-459 PRO. to było chyba w czasie jakiejś rekonfiguracji. sprzęt mam od kilku dni i mocno testuję, uczę się go, zmieniam ustawienia. w którymś momencie tak miałem ale restart urządzenia pomógł. Piotrek
  11. P

    brak dostępu do QPKG

    Witam. od kilku dni jestem posiadaczem Qnapa i chciałem spróbować zassać jakąś paczkę. w panelu administracyjnym oczywiście wszedłem na paczki i na link do pobrania paczek (czy jakoś tak). wyskakuje info, że QPKG jest niedostępne. Macie pomysł?
  12. P

    Witam, witam...

    Hejka wszystkim... od kilku dni rozgryzam TS-459 PRO...już trochę umiem ale wiem, że dużo niestety nie. jestem w zasadzie zielony jeśli chodzi o ustawienia sieciowe, więc trochę potrwa nim wszystko będzie grało i buczało;) raz jeszcze witam wszystkich i liczę na wyrozumiałość dla zieleniaków.