P
Local time
5:15 AM
Reaction score
2

Latest activity Postings About

• P
      Plachon replied to the thread How-To Konwersja z XVID do MKV.
      No i dzięki. O to mi chodziło.
    • P
      Plachon reacted to Silas Mariusz's post in the thread How-To Konwersja z XVID do MKV with Like Like.
      Tak, używałem handbrake i przekonwertowalem co chciałem ale finalnie zrobiłem to na PC używając GPU. Było szybciej. Jak masz nvidia w QNAP to ffmpegiem tez możesz. Dla mnie temat zamknięty. Handbrake skrypt i niech leci w tle.
    • P
      Cześć. Niestety w nowych telewizorach Samsung wycofał sie ze wsparcia kodeka XVID. Dlatego mam prośbę o pomoc, jakiego narzędzia użyć do transkodowania materiałów z XVID do MKV. Niestety dostępne narzędzia w QNAP jak CAYIN Media nie obsługuje...
    • P
      Plachon reacted to pigers's post in the thread Help TVS-473e 64GB RAM with Like Like.
      uroki AMD :D
    • P
      Plachon replied to the thread Help TVS-473e 64GB RAM.
      Problem rozwiązany dzieki forum Added 64GB Memory to TVS-473 but only uses 30.9GB - QNAP NAS Community Forum W skrócie kości trzeba dokładać od banku 1 do 4 kolejno. Po każdym dołożeniu start NAS weryfikacja i potem shoutdown. Można na start...
      • RAM nowy.jpg
    • P
      Plachon replied to the thread Help TVS-473e 64GB RAM.
      Specyfikacja podaje, że można ten model rozbudować do 4x16GB. Gdyby były 2 kości, to bym pomyślał, ze pomyliłem banki i nie działają w dual channel. Ale tutaj mam załadowane wszystkie banki. Wyjmę je jeszcze i zasadzę od nowa, moze w innej...
    • P
      Dołożyłem do 2 kości Goodram 16GB 2400 CL17 DDR4 jeszcze dwie dodatkowe. Tak wiec mam 4 takie same kości. Wcześniej na 32GB działał bez problemu. Teraz NAS wykrywa mi 64GB, ale pisze że używalne jest 30. Tak jakby wykrył cały RAM, ale nie...
      • RAM NAS.jpg
  • Loading…
  • Loading…