Recent Content by plekus22

  1. P

    Pomoc Logitech Media Server nie jest wspierane już przez QNAP?

    no i pięknie! O to mi chodziło, DZIĘKI~!
  2. P

    Pomoc Logitech Media Server nie jest wspierane już przez QNAP?

    lepiej doradź jak ręcznie zainstalować LMS ;(
  3. P

    Pomoc Logitech Media Server nie jest wspierane już przez QNAP?

    w ADDCenter nie ma LMS..... gdzieś wyczytałem (na zagranicznych forach) że Qnap wycofał się z LMS..... co robić?
  4. P

    Pomoc Logitech Media Server nie jest wspierane już przez QNAP?

    Witam ponownie :) jeden problem rozwiązany, a już pojawił się następny Qnap-a kupiłem przede wszystkim do obsługi LogitechMediaSerwer (LMS) a tu taki zonk! mam HS-251+ poradzicie jak zainstalować LMS ręcznie? próbowałem ściągać "paczki" ze strony Logitechu ale każda w trakcie instalacji na 45%...
  5. P

    Pomoc Qnap HS-251+ nieudany start! problem z logowaniem

    sygnał jest po ok. 3 sekundach,,,,,,,, później nic się nie dzieje i Qnap się wyłącza. Ponownie włączenie sprzętu- problem ten sam- nieprawidłowe hasło
  6. P

    Pomoc Qnap HS-251+ nieudany start! problem z logowaniem

    pisze cały czas nieprawidłowa nazwa uzytkownika lub hasło. Kombinowałem na 1000 sposobów........
  7. P

    Pomoc Qnap HS-251+ nieudany start! problem z logowaniem

    Witam jestem totalnym laikiem w sprawie sieci, NAS itp... kupiłem w/w NAS zamontowałem dyski i uruchomiłem sprzęt przez samouczka na stronie QNAP przebiegła instalacja bezproblemowo do mojego maila przypisałem sprzęt ale mam problem z logowaniem. Nie mogę się zalogować- reset sprzętu nic nie...
  8. P

    Qnap hs251 połączenie dysku SSD z hdd

    Mi chodziło o dysk 250 GB, kosztuje prawie 400zl Ale może wystarczy 120 - na system i cache? Generalnie chodzi mi oto czy kupić sam jeden dysk WD Red czy od razu w komplecie dodatkowo ssd......
  9. P

    Qnap hs251 połączenie dysku SSD z hdd

    Czyli system i programy na SSD a dane i wszystko inne na HDD.... czy wydajność jest warta wydania dodatkowych 400zl A jest możliwość wykorzystania dysku SSD jako pamięci cache
  10. P

    Qnap hs251 połączenie dysku SSD z hdd

    Witam Chciałem zakupić qnap Hs-251 z 2 GB ramu. Mam dylemat odnośnie dysków. Myślałem zainstalować tylko jeden HDD WD Red 3 t. Nie jest mi potrzebny żaden rajd , backup dysku będę robił sobie cyklicznie na zewnętrzny dysk twardy. Moje pytanie brzmi czy można podpiąć jeszcze jeden dysk ale SSD...