Recent Content by Pniak

  1. Pniak

    Przy piwie Kodeki do filmów codec AC3 (HS-251+)

    Mam te filmy, ale nie chce mi się przerabiać :-) Dzięki za podpowiedzi, pokombinuję...
  2. Pniak

    Przy piwie Kodeki do filmów codec AC3 (HS-251+)

    Od jakiegoś czasu nie mogę oglądać filmów w formacie mpeg4, a pamiętam, że kiedyś mogłem oglądać bez problemu na VideoStation. Z tego co doszedłem sam, można zrobić transcoding CAYINem Media Playerem, ale nie supportuje mi dżwięku w formacie AC3, czy ktoś znalazł sposób na codec AC3? Mój NAS...
  3. Pniak

    Witam

    Witam QNAP'owców, jestem użytkownikiem modelu od kilku lat HS-251+ Pozdrawiam :-)
  4. Pniak

    Pomoc Stan bezczynności - dioda LED nie gaśnie

    Trzy dni temu było ok, praktycznie nic nie robiłem, qsync'a wczoraj włączyłem, żeby mi backupy zrobił... Dzięki za inspirację! Problemem, który powodował "brak usypiania HDD" to "biblioteka multimediów" i opcja "skanowanie w czasie rzeczywistym plików dodanych do biblioteki", zmieniłem na...
  5. Pniak

    Pomoc Stan bezczynności - dioda LED nie gaśnie

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0299 Model serwera: HS-251+ Od 2-3 dni zauważyłem, że mój QNAP (HS-251+) nie ustawia się w stan bezczynności - zielona lampka nie gaśnie. Myślałem, że może mi się wydaje, więc sprawdziłem, w panelu sterowania systemu (Control Panel/Sprzęt/Ogólne/Włącza tryb...
  6. Pniak

    Hej

    Witam, dzięki za przyjęcie. Pozdrawiam