Recent Content by pooky1978

  1. pooky1978

    Pomoc TS-269L spotify i netflix

    Przepraszam, ale widzę tylko jeden wpis, jako obrazek, a nie wklejony plik. Stąd pytanie o nagłówki. Dziękuję za odpowiedź. Istnieje możliwość podniesienia oprogramowania albo zainstalowania programów które nie są już kompatybilne?
  2. pooky1978

    Pomoc TS-269L spotify i netflix

    A co oznacza ta data 2020-12? Co się stanie po tym czasie? Jak rozumiem aktualnie mogę go używać do robieni kopi i zainstalować te rzeczy które są dostępna na tą chwilę
  3. pooky1978

    Pomoc TS-269L spotify i netflix

    Cześć, zaczynam dopiero swoją przygodę z Qnap. Mam TS-269L, Qts 4.3.4. Chciałam się dowiedzieć czy istnieje możliwość zainstalowania na nim Spotify i Netflixa? Jak próbowałam Spotify to krzykło mi ze mam hd station w wersji poniżej 3. I to prawda, jednakże nie ma aktualizacji do wyższej wersji...
  4. pooky1978

    Pomoc Qfile i Lumia 735

    To mnie nie pocieszyłeś. A wymyśliłeś jakiś inny program na Windows Phone do synchronizowania i udostępniania zdjęć? Może na wersji Windows 10 lepiej działa?
  5. pooky1978

    Pomoc Qfile i Lumia 735

    Cześć, Mam zainstalowany program QFile (Version: 2.1.0.0608) na swoim telefonie - Lumia 735 (Windows Phone 8.1 Update 2). Oba urządzenia są w domowej sieci WiFi. Mam parę problemów: 1. Nie mogę udostępnić zdjęć bezpośrednio na Qnap poprzez QFile. 2. W aplikacji QFile, w Ustawieniach mam...
  6. pooky1978

    Cześć

    Witam wszystkich.