Recent Content by POSTMAN

  1. POSTMAN

    Pomoc Problem z władowaniem strony logowania

    Mam to samo dziś. Wróciłem z roboty i mam brak dostepu do NAS z mojego kompa z lapka działa. Żadnego blokowanego wewnętrzenego IP w Qfirewall nie ma. Samo się zwaliło. Zainstalowałem update systemu to na chwilę działało. Coś pozmieniali jak przeniosłem PSIRT na koniec to działa.
  2. POSTMAN

    Artykuł QNAP udostępnia oficjalną wersję QTS 5.1.0

    Właśnie zaktualizowałem do najnowszej wersji i jest jeden mały problem. Inteligentne chłodzenie zwariowało jak mam ustawione na tryb cichy to wiatrak wieje na maxa. W multimedia console wywaliło wszystkie foldery i teraz jednego nie mogę dodać. Co dziwne foldery w tym co nie mogę dodać dodają...
  3. POSTMAN

    Pomoc Jestem na wyjeździe. NAS się zawiesił i nie mam z nim komunikacji.

    Wszyscy zachwalali te Asusy a jak się na niego przesiadłem to jestem zawiedziony. Przy niektórych zmianach w konfiguracji (DSL-AC88U) potrafi wylogować z urządzenia. Jak stoi kilka dni i chce się wejść w np Analizator ruchu to strona załaduję się częściowo i wisi kilka minut. Łącze działa...
  4. POSTMAN

    Pomoc Wordpress Qnap

    Jak nie ma w app center u mnie jest.
  5. POSTMAN

    Pomoc Pomocy proszę, padłem ofiarą Qlockera - czy jest opcja odzyskania plików ?

    Ja polecam zakupić sobie WD Mybook w potrzebnej pojemności i raz na jakiś czas kopiować na niego dane. Nie dalej jak wczoraj była promocja na amazonie 12TB za mniej niż 1000zł. Ja osobiście podpiąłem se na stałe takiego Mybooka do Qnapa na inteligentnym gniazdku i jak chcę zrobić kopię to...
  6. POSTMAN

    Pomoc Qnap TS-653D - jaka maksymalna obsługa RAMu?

    Ja ostatnio kupiłem TS 453D i zakupiłem tą pamięć M471A2K43DB1 i działa mi z oryginalnymi 4GB od adaty. Łacznie mam 20GB pamięci. Dla testu odpalałem wirtualkę z windows 7 i nic się nie wysypało. 1644407436 A jak to się ma do takiego Proline które sprzedaje Qnapy 453D z 16GB ramu. Niby są...
  7. POSTMAN

    Pomoc Pytanie Qnap TS-253A

    Tworzy się użytkowników z dostępem do określonych folderów. I tam możesz ustawić kto gdzie ma dostęp i jaki.
  8. POSTMAN

    wybór NAS dom, biuro - porównanie w praktyce TS-453D vs TS-473A

    Moim zdaniem jak robić to raz a porządnie, może i teraz wydasz trochę więcej kasy na start ale później będziesz miał spokój. Te twoje dyski co masz aktualnie to trochę małe a poza tym zaraz znów się na nich miejsce skończy i znów będzie trzeba coś kupić i włożyć do NAS. Jeśli chcesz aby twoje...
  9. POSTMAN

    wybór NAS dom, biuro - porównanie w praktyce TS-453D vs TS-473A

    1. W 453D złącze PCI od karty jest tylko generacji drugiej i ma ograniczoną przepustowość więc dyski NVME i tak nie rozwiną swojej pełnej prędkości dlatego jakbys kupował 453D to lepiej zaoszczędzić i kupić dyski SATA. Dysków M2 nie musisz kupować i system można instalowac na HDD ale tak jak w...
  10. POSTMAN

    wybór NAS dom, biuro - porównanie w praktyce TS-453D vs TS-473A

    Zaznaczę że do 453D moim zdaniem nie ma sensu kupować dysków SSD NVME i karty rozszerzeń pod NVME. Wystarczy karta QM2-2S-220A i dyski m2 SATA. A co do szybkości kopiowania po USB to chyba prędkość kopiowania i tak będą ograniczały same dyski HDD poza tym jak skopiujesz to tylko raz i już...
  11. POSTMAN

    Przy piwie Forum QNAP Club - 2022 - sugestie funkcjonalności

    Dodałbym jeszcze w nowych skórkach aby linki się jakoś wyróżniały od zwykłego tekstu. Bo na Insane Dark sa białe jak zwykły tekst.
  12. POSTMAN

    Qnap 453d - proszę o pomoc

    Skoro na karcie QM2-2P-244A nie wyciągnie maxa to po co przepłacać za kartę i dyski NVME. Kup QM2-2S-220A i dysk Western Digital Red NAS SSD M.2 SATA o jakiej chcesz pojemności. Szukaj na amazon.de ja ostatnio kupiłem tam 2 takie dyski 1TB poniżej 350zł za sztukę. Sam przymierzam się do zakupu...
  13. POSTMAN

    Sprzedam Western Digital Red 1TB NAS SSD M.2 SATA 340zł

    Nie mam dostępu do szoutboxa a nie wiem w jakim dziale napisać. Jest promka na amazon.de na Western Digital Red 1TB NAS SSD M.2 SATA za 340zł
  14. POSTMAN

    TS-453D - jaki dysk SSD pod system ?

    Jak do TS 453D to taka karta Akcesoria do serweru QNAP QM2-2S-220A (QM22S220A) - Opinie i ceny na Ceneo.pl na której możesz zamontować 2 dyski np: Dysk SSD WD Red SA500 500GB M.2 2280 (WDS500G1R0B) - Opinie i ceny na Ceneo.pl i na nich zamontować system. A co do dysków montowanych w zatoki to...
  15. POSTMAN

    Pomoc TS-253A - kompatybilność z WD101EFAX

    Działają bez problemu. Mam takie zamontowane w raid 1.