Recent Content by prozak64

  1. prozak64

    Pomoc "Bieda hosting bieda strony" wykorzystując tylko NAS Qnap i jego zasoby. Czy to możłiwe?

    Rejestrujesz się na stronie np. no-ip, jest to darmowe do użytku domowego, mozesz miec 3 darmowe domeny. Przy stałym zewnętrznym IP to podpinasz go tam pod zarejestrowane domeny, przy dynamicznym Qnap ma rozwiazania aby działało. Wymyślasz sobie nazwę domeny i na świecie będzie towoja strona...
  2. prozak64

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    Moim zdaniem to albo rekomendowane aplikacje orllo, albo Qnap. Przy wyborze pierwszym, Qnap jest Tobie niepotrzebny. Przy drugim zmieniasz ustawienia jak chcesz kamer i generujesz udostępnianie rtsp i http w ustawieniach kamer dla kazdej kamery w aplikacj QVR Pro.( to raczej do umieszczenia na...
  3. prozak64

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    Oprogramowanie kamer nie aktualizowałem, choć, chyba powinienem, ale to wymaga instalowania przegladarki od microsoftu, czego nie chcę. RTSP oczywiscie ze działa, załączam skan. Zabawne że w ustawieniach kamery port 554(nie zmieniałem), a w adresie w skanie jest 10273. W ruterze otworzyłem oba...
  4. prozak64

    Pomoc Format wiadomości z centrum powiadomień

    Osobiscie sprawdziłbym usuwając reguły i usługę SMTP i na nowo sparował i utworzył regułę. Swego czasu tez dostawałem podwojne powiadomienia , a winne były podwójne reguły
  5. prozak64

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    W każdym razie moje ustawiłem na port 80 , tak jak jest w pliku który wczesniej zamieściłem
  6. prozak64

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    To jak już wszystko dobrze ustawione, zostaje restart serwera. Każda kamerka musi mieć inne IP i porty przekierowane w ruterze Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
  7. prozak64

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    W ip kamery wchodziłes i po zalogowaniu tam w ustawieniach zdalnych poustawiałes port, date, czas, połaczenia sieciowe, aktywować kanał itd
  8. prozak64

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Na jednym z serów qnap wgrałem swego czasu starszy system i nic się nie stało. Działa do tej pory Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
  9. prozak64

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    4.5.4.2374 build 20230416 który jest w opisie pasujący dla TS-251, mozna pobrać TS-251 - Centrum pobierania
  10. prozak64

    Pomoc Aktualizacja zabezpieczeń, aktualizacja dotycząca jakości, aktualizacja funkcji

    Wystarczy kliknąć w literkę"i" na niebieskim tle i pojawi się info czym róznia się te 3 pola wyboru.
  11. prozak64

    Pomoc QNAP TS-228 / QSYNC / Problem z wybraniem folderu do synchronizacji.

    Jezeli chodzi o folder-y to w windows, jako administrator mozna konfigurować własciwosci, nadawać uprawnienia, atrybuty, opcje udostępniania itp. Jest jeszcze mozliwość zarządzania plikami trybu offline(wlączyćlub wyłączyć) wcentrum synchronizacji w panelu sterowania windows.
  12. prozak64

    Pomoc Qnap 231p padł?

    A restart router-?
  13. prozak64

    Pomoc Sieć tcp/ip

    W sieci drugi serwer ts-464, serwer www właczony,porty potrzebne pootwierane na ruterze, maria10db wlaczony i tcp/ip oraz port 3307 w nim też, qphpmyadmin działa po lan-ie- mozna sie zalogować, ale po stałym zewnetrzym ip nie.Pierwszy serwer na porcie 3306 działa i po lanie i po zewnetrzym bez...
  14. prozak64

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    Może trzeba właczyc miniatury podglądu wideo w ustawieniach folderu