Recent Content by przemyslaw.janus

  1. P

    Pomoc DownloadStation5: nie zwraca wynikow wyszukiwania

    Czesc, od niedawna DownloadStation5 nie zwraca wynikow wyszukiwania. Nie zmnienialem ustawien aplikacji. Qnap na wersji QTS 5 1 4 2596. Czy ktos spotkal sie z taka sytuacja? Co robic?
  2. P

    Sprzedam Sprzedam TS-453S Pro (ideal, komplet w pudelku)

    Sprzedam serwer Qnap TS-453S Pro. Zakupiony 3 lata temu od dystrybutora. Stan igla. Chodzil sporadycznie jako dodatkowa przestrzen na multimedia. W srodku 4 HDD 2.5" 2TB kazdy (ST2000LM015-2E8174), RAID 5. Pelen komplet w pudelku. RAM rozszrerzony do 8GB. Nie wykorzystuje wiec z zalem bede...
  3. P

    Sprzedam Qnap TS - 469 Pro (stan igla) + 4xWD Red 4TB

    Sprzedam serwer Qnap TS-469 Pro. Stan Idealny. Zakupiony od dystrybutora. Zapraszam do skladania ofert. Pelen komplet w pudelku. Mozliwa f-ra vat. sprzedany
  4. P

    Pomoc Qnap a TimeCapsule i zmapowanie dysku z TC w Qnapie.

    a co wpisac w Destination folder? gdy wybieram Browse to pojawia sie komunikat jak w zalaczeniu ok juz mam, dziala, sie nameczylem, dziekuje za pomoc!
  5. P

    Pomoc Qnap a TimeCapsule i zmapowanie dysku z TC w Qnapie.

    bo otrzymuje taki komunikat patrz zalacznik nie wiem w czym rzecz, moze zle staram sie zmapowac TC pod QNAP; liczylem ze Qnap rozpozna urzadzenie sieciowe w tej samej sieci TC mapuje mi sie bez problemu w otoczeniu sieciowym, widze katalog w win10, mam dostep
  6. P

    Pomoc Qnap a TimeCapsule i zmapowanie dysku z TC w Qnapie.

    Czesc, prosze o doradzenie. Zadanie: zmapowac Time Capsule (TC) do Qnap 453b Mini dp zgrania danych z Qnap do TC Sytuacja obecna: Qnap 453b Mini i TC znajduja sie w tej samej sieci. TC widoczne w otoczeniu sieciowym. W Qnap, file station, remote mount nie moge zmapowac TC. O czym zapomnialem...
  7. P

    Sprzedam WD Red 2 TB (nowy, zapakowany)

    Sprzedam nowy, zapakowany dysk WD Red 2TB. Na gwarancji. Cena do uzgodnienia. Sprzedany
  8. P

    Sprzedam QNAP 469L (stan idealny)

    Sprzedam Qnap TS 469L, zakupiony od dystrybytora jaki czas temu jako offline archive. Uzywany sporadycznie, dla potrzeb domowych. Jest w stanie idealnym. Cena 1399 zl. Mozliwosc zakupu razem z dyskami (4szt WD RED 2TB kazdy), RAID 5. Wowczas cena do ustalenia. Serwer QNAP TS 469 L Idealny stan...
  9. P

    Pomoc Serwis QNAP dla TVS 473 (zatoka 3 i 4 nie dziala)

    Czesc, czy mozesz podzielic sie kontaktem? Chetnie skorzystam, dziekuje