Recent Content by Putgaw

  1. P

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Mam zainstalowany. Moge się połączyć. Zaraz sprawdzę. Połączyłem się przez qnapfinde pro. Okazuje się że u mnie port to 7080. Dostałem się. Dzięki.
  2. P

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    U mnie powyżej 20 MB nie ruszyło reszta poszyfrowalo. Dostęp przez adres qnap:8080/cgi-bin/ niemożliwy. Piszę ze brak takich zasobów w sieci.
  3. P

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Ale to jest z tym związane. Kilka dni temu miałem dostęp. Dzis juz nie.
  4. P

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Ale jak podaje adres wyskakuje mi od razu komunikat że nie mam dostępu do danych zasobów. Zanim jeszcze podam login i hasło. Mam dostęp tylko przez aplikację z androida i dostęp do udziałów sieciowych. Nie mam dostępu przez www.
  5. P

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Witam. Czy jest szansa że QNAP weźmie na siebie konsekwencje działań włamywaczy? Czy QNAP znajdzie sposób na odszyfrowanie naszych danych? Po trzecie jak uruchomić dostęp przez www?
  6. P

    QNAP i FIBARO

    Jak ma to działać? Przecież qnap nie obsługuje protokołu ZWAVE. Chyba że coś się zmieniło.
  7. P

    Pomoc Nie widać NAS w otoczeniu sieciowym WIN7

    Ja też miałem taki problem. W eksploratorze windows-a wpisałem \\adres qnapa\ <ENTER> Wyskoczyły mi wszystkie zasoby sieciowe qnapa.
  8. P

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    Na moim HS-251+ wbudowany DLNA działa ok no pozatym że nie widzi dysków zewnętrznych. Muszę do nich napisać o tym problemie. Czy ktoś może wie jak rozwiązać problem niekompatybilnego starszego Codex Packa, który pojawił się po aktualizacji?
  9. P

    Pomoc Transkodowanie - o co w tym chodzi

    Jeśli chodzi o ipada to ja mam zainstalowany(na ipadzie) program QFiles, wybieram film, a później transkoduj do np 720p(prawie nigdy nie wybieram Oryginalny Plik) i już. Wymagane zainstalowane na QNAP-ie Codex Pack w wersji najlepiej 4.2.3. Jeśli chodzi o telewizor na QNAP-ie mam zainstalowany...
  10. P

    Hej.

    Lepiej późno niż wcale. Witam wszystkich i pozdrawiam.
  11. P

    Download [Beta 2] QTS 4.3.3.0136 Build 0328 | ARM & x86 !~ TS-X28/TAS-X68

    Dzięki Mariusz. Staram się śledzić forum na bieżąco, ale nie zawsze mi wychodzi. Pozdro
  12. P

    Download [Beta 2] QTS 4.3.3.0136 Build 0328 | ARM & x86 !~ TS-X28/TAS-X68

    Czy wiecie kiedy można się spodziewać aby Beta przestała być betą?
  13. P

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Witam. Życie bez poblemów to nudne życie, tak więc do niedawna NAS wymuszał na routerze przy pomocy UPnP przekierowanie portu 8080 na zewnątrz, teraz jednak port zmienił się na 8082. Gdzie w NAS-ie można skonfigurować UpnP' aby okiełznać te zmiany w przyszłości i przywrócić 8080.
  14. P

    Pomoc Folder multimedialny - nie mogę założyć

    No to ja już ja nie pomogę. Też tak mam, ale działa. przykro mi.
  15. P

    Pomoc Folder multimedialny - nie mogę założyć

    Na pewno dane dodyczą dysku wewnętrznego?