Recent Content by pwar

  1. pwar

    Pomoc Twonky Media - ograniczamy dostęp

    Dzięki wielkie. Pozdrawiam
  2. pwar

    Pomoc TS212 Kłopoty po aktualizacji z 4.0.2 do 4.0.5

    Udało się. Wszystko działa. :) Myślę że można zamykać temat. Dziękuję za wsparcie i wyrozumiałość. Pozdrawiam
  3. pwar

    Pomoc TS212 Kłopoty po aktualizacji z 4.0.2 do 4.0.5

    :-) Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2Chyba mam dobre wieści. Udało się a przynajmniej tak wygląda. Aczkolwiek zrobiłem troszkę inaczej. Zamontowałem jeden dysk ten podejrzany. Zrobiłem aktualizację do 4.1.0. Na razie pracuje. Troszkę ma pamięć obciążoną (80%) procesem freshclam...
  4. pwar

    Pomoc TS212 Kłopoty po aktualizacji z 4.0.2 do 4.0.5

    Ok, spróbuję, dzięki. Tylko jeszcze mała wątpliwość co do kolejności podpinania dysków? Najpierw ten podejrzany (który tak wariował) czy może ten co teraz pracuje już na 4.1.0.?
  5. pwar

    Pomoc TS212 Kłopoty po aktualizacji z 4.0.2 do 4.0.5

    No i stało się to czego się obawiałem. Przy próbie aktualizacji do 4.1.0 przez Qfinder'a nastąpiła jakaś zwiecha i już po zabawie. Dioda statusu pulsuje(czerwony/zielony) brak jakiegokolwiek dostępu, nie widać serwera na Qfinderze w sieci i bezpośrednio pod kompem. Z dyskami czy bez. Ten sam...
  6. pwar

    Pomoc TS212 Kłopoty po aktualizacji z 4.0.2 do 4.0.5

    Ok, popróbuję z tą aktualizacją. Aczkolwiek bez dysku się uruchamia poprawnie: Co do Qnap Diagnostic Tool to na serwerze zainstalować? :) Przyznam się że nie mam pojęcia jak :) jestem zielony jak szczypiorek na wiosnę :) ale popróbuję. Dysk rzeczywiście jest najprawdopodobniej z tych modeli...
  7. pwar

    Pomoc TS212 Kłopoty po aktualizacji z 4.0.2 do 4.0.5

    Wiatrak działa aczkolwiek przy częstym wyłączaniu systemu wchodzi na bardzo wysokie obroty (spodziewam się że na maksa) na krótki okres czasu. Potem powraca do normalnych obrotów. Co do aktualizacji do 4.1.0 to jak najlepiej to zrobić aby w jej trakcie sam się nie zresetował? Jak wpada w tą...
  8. pwar

    Pomoc TS212 Kłopoty po aktualizacji z 4.0.2 do 4.0.5

    SMART ok, Zasilacz? Raczej tak. Jak sam wyłączę serwer odczekam chcwilę i ponownie go włączę to przez jakiś czas działa prawidłowo (czyli mam pełny dostęp, nie wpada w pętlę samo wyłączania) mija jakaś niecała godzinka mielenia (proces ffmpeg, itp.) procek na 60-100% obciążenia i zaczyna się...
  9. pwar

    Pomoc TS212 Kłopoty po aktualizacji z 4.0.2 do 4.0.5

    Witam, Mam spory problem z serwerem po aktualizacji systemu do 4.0.5. Mianowicie system startuje poprawnie ale po jakimś czasie wpada w pętlę restartu i tak bez końca. W między czasie mogę tylko odczytać powiadomienia o zdarzeniach w których często pojawia się wpis że pliki systemu nie są czyste...
  10. pwar

    Pomoc Twonky Media - ograniczamy dostęp

    Ok, postaram się jak najszybciej to wypróbować. Dam znać jak mi się uda. Na razie dziękuję za pomoc i podpowiedzi. PozdrawiamSprawdziłem, i faktycznie działa sposób z ograniczonym dostępem adresów IP. Wcześniej jakoś na to nie wpadłem. :) Ale mam pewną uwagę związaną w tym momencie z dostępem do...
  11. pwar

    Pomoc Twonky Media - ograniczamy dostęp

    Witam, Mam TS-212 i z uwagi na udostepnienie mojej sieci sąsiadom chciałbym ograniczyć dostęp do Media Serwer. A dokładniej, nie chcę aby mogli na telefonie lub telewizorze mieć możliwość podglądu co udostępniam z multimediów. Ponieważ na obecną chwilę w sieci dostęp do poszczególnych...