QQryq
Local time
09:04
Featured content
0
Punkty reakcji
3

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • QQryq
      QQryq odpowiedział w temacie TS-251+ wymiana na nowszy.
      Aktualnie aż tak tego nie wykorzystuje - mialem projekt zrobienia sobie streamingu tv online poprzez qnap'a ale w tej chwili tego nie używam, dlatego zastanawiam się czy iść w mocniejszy procesor czy zostać przy proponowanym 464 ew 453e
    • QQryq
      Szukam podobnego rozwiązania znalazłeś może na to rozwiązanie? :)
    • QQryq
      A przepraszam, usunąłem wpis o localhost i ustawiłem same porty po odbudowaniu bazy wszystko ładnie działa, mam pytanko techniczne jeszcze, czy można wykonać aktualizację bazy na bieżącym dokerze ? bo mam wersję 11.6 a chciałbym wrzucić np. 14...
      • 1707736036535.png
    • QQryq
      No i proszę panowie chyba ruszyło jutro będę próbował baze zaimportować bo wkońcu inny błąd niż ten :)
    • QQryq
      Qfirewall nigdzie nie widzę u siebie - więc go nie mam :P
    • QQryq
      QQryq napisał nowy temat.
      Witam sznowne grono zainstalowałem bazę postgreSQL przez Container station wg poradnika stąd: How to Use Container Station to Establish a Managed PostgreSQL Container ale mam problem i nie wiem gdzie szukać ;-) liczę, że mnie naprowadzicie na...
      • 1707584368227.png
      • 1707584475785.png
    • QQryq
      QQryq odpowiedział w temacie TS-251+ wymiana na nowszy.
      Ale ma mocniejszy procesor nie ma to znaczenia w pracy ? Domowo-małej firmie ?
    • QQryq
      QQryq odpowiedział w temacie TS-251+ wymiana na nowszy.
      Testuje sobie różne modyfikacje itp. :) a że na linuxie nie jestem mocny ale też chcę się na qnapie tym pobawić a na razie tylko na windowsie udało mi się postgresql postawić działające :P Co do tego TS-464 ten procesor wystarcza do normalnego...
    • QQryq
      QQryq napisał nowy temat.
      Witam używam aktualnie TS-251+ z 8GB pamieci na pokładzie i bawię się Qnapem jak tylko mogę głównie jednak służy jako centrum danych i serwer Unifi, próbowałem pihole ale nie działa to jak trzeba do końca ;). Odpalenie serwera Plex z...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…