Recent Content by QQryq

  1. QQryq

    TS-251+ wymiana na nowszy

    Aktualnie aż tak tego nie wykorzystuje - mialem projekt zrobienia sobie streamingu tv online poprzez qnap'a ale w tej chwili tego nie używam, dlatego zastanawiam się czy iść w mocniejszy procesor czy zostać przy proponowanym 464 ew 453e
  2. QQryq

    Pomoc Automatyczny backup kontenerów

    Szukam podobnego rozwiązania znalazłeś może na to rozwiązanie? :)
  3. QQryq

    Pomoc PostgreSQL dostęp do bazy z innych komputerów

    A przepraszam, usunąłem wpis o localhost i ustawiłem same porty po odbudowaniu bazy wszystko ładnie działa, mam pytanko techniczne jeszcze, czy można wykonać aktualizację bazy na bieżącym dokerze ? bo mam wersję 11.6 a chciałbym wrzucić np. 14, czy zawsze wiąże się to z eksportem bazy i...
  4. QQryq

    Pomoc PostgreSQL dostęp do bazy z innych komputerów

    No i proszę panowie chyba ruszyło jutro będę próbował baze zaimportować bo wkońcu inny błąd niż ten :)
  5. QQryq

    Pomoc PostgreSQL dostęp do bazy z innych komputerów

    Qfirewall nigdzie nie widzę u siebie - więc go nie mam :P
  6. QQryq

    Pomoc PostgreSQL dostęp do bazy z innych komputerów

    Witam sznowne grono zainstalowałem bazę postgreSQL przez Container station wg poradnika stąd: How to Use Container Station to Establish a Managed PostgreSQL Container ale mam problem i nie wiem gdzie szukać ;-) liczę, że mnie naprowadzicie na właściwą ścieżkę ❤️ Mój YAML wygląda następująco...
  7. QQryq

    TS-251+ wymiana na nowszy

    Ale ma mocniejszy procesor nie ma to znaczenia w pracy ? Domowo-małej firmie ?
  8. QQryq

    TS-251+ wymiana na nowszy

    Testuje sobie różne modyfikacje itp. :) a że na linuxie nie jestem mocny ale też chcę się na qnapie tym pobawić a na razie tylko na windowsie udało mi się postgresql postawić działające :P Co do tego TS-464 ten procesor wystarcza do normalnego użytkowania bo aktualny mocno nie wyrabia przy...
  9. QQryq

    TS-251+ wymiana na nowszy

    Witam używam aktualnie TS-251+ z 8GB pamieci na pokładzie i bawię się Qnapem jak tylko mogę głównie jednak służy jako centrum danych i serwer Unifi, próbowałem pihole ale nie działa to jak trzeba do końca ;). Odpalenie serwera Plex z udostępnianiem streamingów online nieźle obciąża serwer...
  10. QQryq

    Instruktaż/Tutorial Telewizja PLEX tuner openpli

    Może, container wgrywa zł obraz mam zaznaczony lastest ale, może wybrać ręcznie obraz pod konkretny procesor ( gdzieś na jakimś guide widziałem ktoś tak wgrywał ) czy to gdzie indziej wina? a w czym JefllyFin jest lepszy od Plexa w skrócie jeżeli nie problem? :)
  11. QQryq

    Instruktaż/Tutorial Telewizja PLEX tuner openpli

    Witam towarzystwo, mam Qnap TS-251+ z 8gb ram, skonfigurowałem Plexi z DVR od kolegów z azji użyłem xTeVe do tego, działa na tv samsung, ale zużycie procesora skacze do 98% ( z 13%) i w efekcie iptv działa chwilę, potem buffer ( wygląda na cpu slutter ) i znów pochodzi chwilkę i zawiecha coś źle...
  12. QQryq

    Pomoc Pi Hole na Dockerze, jak skofigurować?

    No miałem nadzieję, że jednak Pihole jest takim all-in-one ale nie jest to złoty środek a nawet sam AdGuard działa dużo lepiej niż pihole, cięzko niestety adguard'a mieć na telewizorze i na urządzeniach gości no i jeszcze kwestia adguard na telefonie wymusza współpracę tylko na 2óch...
  13. QQryq

    Pomoc Pi Hole na Dockerze, jak skofigurować?

    Wracam zmieniłem operatora i wszystko działa :D szkoda tylko, że w nowym funbox 6 nie da się zmienić dns'ów i zaś zostaje mi je wpisywać ręcznie na urządzeniach :P ale chociaż działa jeszcze ogarniam listy, bo wp to jakiś kosmos i tak reklamy dostaje na telefonie ale mam nadzieje, że w końcu coś...
  14. QQryq

    Pomoc Pi Hole na Dockerze, jak skofigurować?

    oki spróbuję na weekend to ogarnąć i sprawdzić czy się coś zmieni myślałem, że temat pihole będzie łatwy na qnapie a miałem tyle pomysłów na jego wykorzystanie, aż boje się pomyśleć co dalej :) ale chociaż czegoś nowego człowiek się uczy :) dziękuje za pomoc i cierpliwość @bulgar71 @pigers @3QN...
  15. QQryq

    Pomoc Pi Hole na Dockerze, jak skofigurować?

    tylko po co vlany? do prostej domowej sieci? :)