Recent Content by rachffus

  1. R

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    Niestety google wziął się za Unlimited na GSuite. Szukam alternatywy, może ktoś ma coś do polecenia. Jednocześnie widziałem ofetę unlimited na dropbox, ale żeby cena wyszła taka jak na GSuite potrzebuje jeszcze 2 osób. :)
  2. R

    Pomoc Wireguard

    Ok. Poradziłem sobie. Może komuś się przyda. Bazując na komentarzu: Bugfix - rtorrent-Pro - VPN interface is not listed in Bind IP list [fixed in b1229] Wystarczyło dodać: wgc do: local _SYS_INTERFACE=`ip addr show | awk '/inet.*(brd|peer|wgc)/{print $NF}'` @Silas Mariusz Propozycja dodania...
  3. R

    Pomoc Wireguard

    Czy jest jakaś szansa użycia połączenie VPN wireguard jako do Bind IP interface w rTorrent?
  4. R

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    W jaki sposób przenieść dane między dyskami żeby nie zahaczyć o limit?
  5. R

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    @Damian mam tak samo. Moge zapytać z jakiej domeny masz team drive moze mam z tej samej bo jakoś w tym samym czasie przestało mi działać...
  6. R

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    Też poproszę. rachwalnas@gmail.com