Recent Content by RafalLenarczyk

  1. RafalLenarczyk

    Pomoc Automatyczny backup kontenerów

    Po tygodniu przestałem zagłębiać temat - doszło troche pracy w pracy i temat oczekuje na wolne zasoby czasowe
  2. RafalLenarczyk

    Artykuł Netbak PC - zrób kopie zapasową w całej firmie komputerów PC i Windows Server - ZA DARMO!

    u mnie 2 etapowa weryfikacja przeszła i błąd tworzenia kopii zarówno z polecenia z systemu jak i z okna qnapa
  3. RafalLenarczyk

    Pomoc Mały skrypt PS1 do naprawy video

    mp4 1685189160 ad3) a tak robi jeden plik ale na wszystkich corach :)
  4. RafalLenarczyk

    Pomoc Mały skrypt PS1 do naprawy video

    no tak w moim przypadku pobieram z chomikuj lub streamfabem z netflix i disney i zdarza się że Winx HD albo streamfab podczas konwersji zgubią klatke czy dwie , vnc nie zauważy tego ale emby już tak . jak pisałem chodzi o video już w bibliotece co by na emby nie ogladać i nie sprawdzać...
  5. RafalLenarczyk

    Pomoc Mały skrypt PS1 do naprawy video

    ad1) nic nie pisałem na temat seedowania - chodziło mi o biblioteke prywatną ad2) a nie sprawdzałem , znaczy się że potraktuje jako uszkodzone i przerobi do 30fps ad3) zgadza się ad4) skrypt nie mojego autorstwa , a na pytonie się nie znam ad5) ja to na pc a nie na qnapie uruchamiam adx ) ale...
  6. RafalLenarczyk

    Pomoc Mały skrypt PS1 do naprawy video

    Protip : mając dużą bibliotekę filmów , seriali jeżeli przerobimy je na np mp4 lub inny format czasem się zdarzy że video jest uszkodzone tj. w np emby zatrzyma się po kilku minutach ale w playerze Windows wszystko jest ok . Szukałem i znalazłem może innym się przyda : szukałem programu ...
  7. RafalLenarczyk

    Pomoc Przesyłanie multimediów z NAS do TV

    nie poprawiona woła kasę
  8. RafalLenarczyk

    Pomoc Przesyłanie multimediów z NAS do TV

    ew Emby też fajnie się sprawuje i POPRAWIONA :P apka na android jest
  9. RafalLenarczyk

    Pomoc Automatyczny backup kontenerów

    Luźne przemyślenia - czyli mogę palnąć gafę Czy jest możliwe coś takiego (bo nie wiem czy usiąść i rzeźbić) 1 skrypt który a) zatrzymuje dokera (np unifi controler) b) zrobi kopie ustawień tj baza c) zrobi kopie plików (reszty) d) zrobi kopie całego obrazu e) pobierze aktualizacje dokera (unifi...
  10. RafalLenarczyk

    Pomoc Brak pulpitu po zalogowaniu

    mea culpa - generowanie miniatur i index 2 różne sprawy :) .... plaśam :)
  11. RafalLenarczyk

    Pomoc Brak pulpitu po zalogowaniu

    panel kontrolny - multimedia console - i tam po lewej po kolei wyszukujesz i ustawiasz w harmonogramie - ręcznie 1678013714 albo ew ustaw sobie wg harmonogramu - twarze o np 1 w nocy - gen miniatur o np 3 - rozbij to tak żeby nie działały wszystkie naraz
  12. RafalLenarczyk

    Pomoc Brak pulpitu po zalogowaniu

    A przez Qfindera zobacz obciążenie tj monitor zasobów
  13. RafalLenarczyk

    Dziura 0-day ... CVE-2022-27596

    U mnie to samo TS-873 nie pokazywał żadnych aktualizacji a na stronie była nowa , pobrane , śmiga
  14. RafalLenarczyk

    Pomoc Problem aktualizacji firmware

    /sbin/tune2fs: Read-only file system while trying to open /dev/sdc6 Read-only file system i tu jest błąd - próba aktualizacji ale nie może zapisać bo read only