Recent Content by ratel

  1. ratel

    Pomoc TS-453mini wymiana dysku systemowego

    Cześć, przeczytałem większość podobnych wątków na forum,ale dla pewności zapytam. Chcę wymienić systemowy SSD na większy,2 i 3 HDD to RAID1, 4 to takie śmieci. -robię backup -wyłączam -wyciągam HDD 2 i 3 (i 4) -podmieniam SSD -włączam -stawiam nowy system -robię restore -wstawiam HDD
  2. ratel

    Pomoc Lista kompatybilności kamer - znaczenie "Motion detection"

    Nie neguję :) Przed chwilą odpaliłem testowy rejestrator. Mocno budżetowy. Przepraszam, ale to inna liga.
  3. ratel

    Pomoc Przeglądarka - problem z dźwiękiem

    Cześć, od pewnego czasu mam problem z dźwiękiem z portali typu YT, Netflix czy CDA. Nie ma dźwięku. Wcześniej pomagał restart HD Station, ale obecnie już nie. Dźwięk z HDPlayer dekodowany jest prawidłowo. Przeglądarka Chrome 73.0.36.830. Ma ktoś jakiś pomysł? Marcin Wersja oprogramowania...
  4. ratel

    Pomoc Lista kompatybilności kamer - znaczenie "Motion detection"

    Powodzenia! Daj znać, na czym stanęło :)
  5. ratel

    Pomoc Lista kompatybilności kamer - znaczenie "Motion detection"

    Surveillance Station i QVR. Jeśli myślisz o jednej, dwóch kamerach to można się bawić, ale tworzenie na tych rozwiązaniach systemu quasi profesjonalnego (o profesjonalnym nie wspomnę) mija się raczej celem. Mogę nie mieć racji, bo mam do czynienia z tym zawodowo i poprzeczkę lokuję znacznie...
  6. ratel

    Pomoc Lista kompatybilności kamer - znaczenie "Motion detection"

    Cześć, dobrze to interpretujesz. Ja mam obecnie podłączoną Hikvision z serii Easy IP 3.0 i QNAP poprawnie interpretuje przekroczenie linii załączone w kamerze. Wewnętrzny Brickcom ma załączoną detekcję ruchu i też jest poprawnie obsługiwany. Tylko jeden problem jest. Wszystko chodzi jakby nie...
  7. ratel

    Pomoc QSync i problem z quota po aktualizacji do 3.2.0.6

    @Mol dziękuję! U mnie był taki sam problem.
  8. ratel

    Pomoc TS-453BMini problem po upgrade

    @pigers jakby to codziennie robił! Tobie też dziękuję!
  9. ratel

    Pomoc TS-453BMini problem po upgrade

    No i temat załatwiony. Szacun dla Pana G.C.! Za szybkość działania, wiedzę i zaangażowanie! Zainfekowany system. Nie wiem jak i nie wiem kiedy, ale taka diagnoza. Wszystko już chodzi :)
  10. ratel

    Pomoc TS-453BMini problem po upgrade

    Przepraszam. Pomyliło mi się z serwisem. Wypełniłem i wysłałem. Napiszę co wymyślili ;) @pigers serdecznie dziękuję! Grubszy problem... Na 15-tą sesja TeamViewer.
  11. ratel

    Pomoc TS-453BMini problem po upgrade

    Ciebie może i kusi, ale ja za cienki jestem :) Nie mam z tym doświadczenia. Jak najlepiej z nimi się kontaktować? Mail? Telefon?
  12. ratel

    Pomoc TS-453BMini problem po upgrade

    Taaa... Tylko problem polega na tym, że ani ich nie mogę usunąć, ani aktualizować. Wskoczyłem teraz na najwyższą oficjalną wersję i to samo. [App Center] Failed to start Video Station. QTS does not support this version of Video Station. Check for updates in "App Center" or the official app...
  13. ratel

    Pomoc TS-453BMini problem po upgrade

    No dobra! Przekonałeś mnie. Robię downa :) No i d... twarz blada :( Cofnąłem się do 4.3.6.0895 (najstarszy dostępny na stronie Qnap) i mam to samo.
  14. ratel

    Pomoc TS-453BMini problem po upgrade

    Tak zaczynam kombinować, ale trochę szkoda. Może ktoś spotkał się z tym samym i usunął problem :)