Recent Content by Rawq

  1. Rawq

    Pomoc HybridMount - ftp problem

    No właśnie nie wiele, Failed to create remote mount. Connection: FTP "All Folders”
  2. Rawq

    Pomoc HybridMount - ftp problem

    Mogę w jakiś spsób zdiagnozować dlaczego nie działa połączenie z ftp w HybridMount. Kiedyś działało to super a od jakiegoś czasu nie chcę mie podłączyć do ftp "Nie można nawiązać połączenia z usługą zdalną sprawdź ustawienia sieci i usługi zdalnej. Ten sam ftp działa na FileZilla postawionym w...
  3. Rawq

    Pomoc QuFirewall czy można zobaczyć szczegółowe logi?

    Dzięki, a podpowiesz jeszcze gdzie to logowanie wyłączyć?
  4. Rawq

    Pomoc QuFirewall czy można zobaczyć szczegółowe logi?

    Cześć, QuFirewall czasem rzuci informację, "Liczba pakietów, do których odmówiono dostępu osiągnęła limit 30. Interwał czasu: 2020-11-09 03:07:00 ~ 2020-11-09 03:11:00" czy można w jakiś sposób podejrzeć do to za pakiety? Wiem, że można zrucić dump'a ale nie o to mi chodzi.... Ktoś podpowie o...
  5. Rawq

    Pomoc dysk SSD jako Cache

    Czyli kupić drugi SSD :) W sumie mam 6 zatok o jeszcze jedną wolną... dzięki za wyjaśnienie.
  6. Rawq

    Pomoc dysk SSD jako Cache

    Ja się podepnę, mam pierwszy dysk SSD na nim system i aplikację stworzyłem tam Wolumin pełny (nie wiem czy dobrze zrobiłem) chciałem uruchomić na tym dysku również SSD Cache, ale nie mam takiej możliwości, dlaczego? Ze względu na Wolumin czy na to, że to dysk systemowy? Da się to zrobić tak żeby...
  7. Rawq

    Pomoc Najtańszy UPS z komunikacją USb do QNAP

    Tak, nie zauważyłem, że można przewinąć okno :) Dzięki!
  8. Rawq

    Pomoc Najtańszy UPS z komunikacją USb do QNAP

    Gdzie wyświetla się Stan?
  9. Rawq

    Pomoc Brak możliwości instalacji aplikacji z appcenter

    Dam mu trochę czasu, niech sobie pokręci... Miałeś rację, po pewnym czasie wszytko wróciło do normy. dziękuje
  10. Rawq

    Pomoc Brak możliwości instalacji aplikacji z appcenter

    To norma taka sytuacja, coś robi jeszcze ?
  11. Rawq

    Pomoc Brak możliwości instalacji aplikacji z appcenter

    Cześć, Mam kłopot, możliwe, że coś robie źle... Nowy NAS, świeża inicjalizacja systemy, na razie 1 dysk SSD i pojedyncza Pula Pamięci. Nie mogę nic zainstalować jak kliknę zainstaluje to chwile kręci, później znowu pojawia się opcja zainstaluj i tak z każdą apliakcją O co chodzi? Wersja...
  12. Rawq

    NAS do domu

    Wyglada ciekawie, może trochę duży, ale gdzieś go tam ukryje :)
  13. Rawq

    NAS do domu

    Witam, Czy ten UPS CyberPower UPS Value Pro (700VA/390W, 4xFR, AVR, LCD) - Zasilacze awaryjne (UPS) - Sklep komputerowy - x-kom.pl Będzie ok do TS-653D tak aby tylko wyłączyć system
  14. Rawq

    Jaki QNAP xx-453x-xx wybrać?

    Cześć, Wybór padł na TS-653D na razie z 4 GB RAM, póżniej może rozbuduje, o ile będzie taka potrzeba. Sprzęt ma służyć do przechowywania plików, backupów kompa, zdjęć, sporadycznie filmów. Prośba o poradę jak dobrać konfig, dyski to 1x 512 SSD 4x 4TB WD RED Plus Sam skłaniam się aby SSD...
  15. Rawq

    Przywitanie

    Witam wszystkich :)