Recent Content by rithien

  1. rithien

    Przy piwie Od jakiego urządzenia to pilot?

    Czyli w dobra stronę poszedłem :P
  2. rithien

    Przy piwie Od jakiego urządzenia to pilot?

    A to urządzenie jest na rynku czy będzie dopiero ?
  3. rithien

    Co wybrać: QNAP TS-253A-8G czy S DS716+ ?

    Ja uzywam od paru lat ze squeezebox touch bez najmniejszych problemow @Silas Mariusz uzywa z squeezebox classic i z tego co wem wszystko jest ok
  4. rithien

    Pomoc TS-251+ 8GB sterowanie odtwarzaniem muzyki do prostego DACa przez USB z androida

    Nie trzeba ********* zeby wygodnie odtwarzac muzyke. Zainstaluj Daphile: Daphile – Digital Music Convenience for Audiophiles Będziesz miał możliwość sterowania i przez web i przez smartfona.Działa to na bazie LMS także do sterowania można też używac aplikacji thirdparty
  5. rithien

    Pomoc OpenVPN Typ połączenia

    Skoro już stwierdziłeś ze da się łatwo złamać to może idź za ciosem i doczytaj w jakich okolicznosciach :-) Faktem jest ze PPTP ma podatnosc ale pisanie ze jest latwy do zlamania to lekkie przegiecie. p.s. Nie neguje przejścia na openvpn, to bardzo dobre posuniecie.
  6. rithien

    Pomoc OpenVPN Typ połączenia

    Chcesz mi powiedzieć ze potrafisz złamać połączenie PPTP?
  7. rithien

    Uwaga podróbki WD PURX

    Mam jedna zatokę wolną to może tez się skusze na test. Dyki klasy enterprise do tanich nie należą ale reprezentują zupełnie inną jakość niż dyski do desktopa. Jedyną wadą jest cena :-) Mam WD RE3 kupowane w 2010/2011, 6 sztuk i działają do dziś bez nawet jednego realokowanego sektora (pracują...
  8. rithien

    Uwaga podróbki WD PURX

    Myslalem ze pytales sie o dobre i godne polecenia dyski :)
  9. rithien

    Uwaga podróbki WD PURX

    Ja tam polecam WD RE Enterprise
  10. rithien

    Uwaga podróbki WD PURX

    Szkoda tylko że nie ma żadnej rozsądnej alternatywy
  11. rithien

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Nigdy nie używałem freenasa, hp microserver gen 8 jak najbardziej ale z esxi lub z debianem. Silas pewnie mnie zlinczuje ale ja to poprostu lubie dlubac w konfigach z konsoli:-) Pewnie kolega slyszal ze jest freenas i mozna tym zastapic nasa jakim jest Qnap - niestety nie jest to prawda. Radze...
  12. rithien

    Pomoc Wysyłanie maila przez stronę + XMail

    Co logi na to? Jaki adres ustawiasz w polu from? Jak zespoofujesz to Gmail czy Hotmail na podstawie spfa wywali maila Ja tam od paru lat uzywam: PHPMailer/PHPMailer - PHP - GitHub W katalogu examples masz przyklady uzycia
  13. rithien

    Pomoc QNAP i OSCAM

    Chyba ci sie fora pomylily
  14. rithien

    Kamera flir e4

    Do sprzedania kamera flir E4 ze starszym softem, przerobiona na E8 Praktycznie niczym się nie różni od tego modelu: Kamera termowizyjna FLIR E8 Wrocław -PROMOCJA Idealna do szybkiego diagnozowania usterek W komplecie kamera zasilacz walizka plyta jak znajde cena 3600