Recent Content by robay

  1. robay

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1064 build 20190918

    coś ewidentnie namieszali 4.3.6.1070 build 20190919 4.4.1.1064 build 20190918
  2. robay

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1064 build 20190918

    Fakt port trunk nie działa Certyfikat SSL trzeba było ponownie inicjować. Aplikacje w HD Station i KODI zniknęły, a po instalacji Kodi Leia z oficjalnego źródła czy nawet HD player sie nie uruchamiają!! Do tej pory znalazłem rozwiązanie takie, że trzeba zmienić system plików z 'Legacy volume' na...
  3. robay

    Download Oficjalne KODI dla serwerów QNAP opartych o procesory Intel i AMD

    A v17? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. robay

    Pomoc TVHeadend Kodi 17.1 na QNAP 253A

    Dzięki! Sprawdzałem m-tvGuide lecz nie spełnia moim oczekiwań. Mam liste Rapida na Simple IPTV Client + EPG, brakuje mi dosłownie tej jednej funkcji (recording) a w ogóle bajka byłaby z timeshiftem. Generalnie w Kodi jest klient TVHeadend ale potrzebuje gdzies postawić serwer, a jedynym słusznym...
  5. robay

    Pomoc TVHeadend Kodi 17.1 na QNAP 253A

    sugeruje się tym PVR recording software - Official Kodi Wiki no i jak widać TVH nadal jest rozwijany QNAP NAS Community Forum - Login
  6. robay

    Pomoc TVHeadend Kodi 17.1 na QNAP 253A

    Potrzebuje uzyskać funkcje nagrywania na QNAP 253A używając IPTV na Kodi 17.1 W tej chwili mam skonfigurowany Simple IPTV Client ale nie ma możliwości nagrywania. Zdecydowałem pójść w stronę TVHeadend ale przy próbie instalacji paczki TVHeadend_0.9.0.3_x86_64.qpkg mam komunikat: No supported...
  7. robay

    Pomoc HD Player black screen

    generalnie irytuje mnie jak cos nie działa, tym bardziej jeśli pochodzi to z oficjalnych źródeł QNAPa :) temat na helpdesku nadal sie toczy, a przypuszczenia padaja na 32bit-wą wersje HD Playera. Podobno mozna to sprawdzic narzedziem: http://download.qnap.com/QPKG/CF64_0.1-1114.qpkg.zip u mnie...
  8. robay

    Pomoc HD Player black screen

    HS-251 nie ma takiego przycisku
  9. robay

    Pomoc HD Player black screen

    Cześć Czarny ekran na TV kiedy uruchamiam HD Player. Kursor myszki działa, standardowe dzwięki słychać lecz nic nie widać - oto mój problem, który procesuje z supportem QNAP'a ale jak na razie bezskutecznie. Twierdzą, że problem zniknie jak bede miał zainstalowaną wersje HD Player 64bit. Sęk w...
  10. robay

    QNAP TS-253A 8GB - folia - polska gwarancja

    sprzedane? :)
  11. robay

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Dodam tylko że odbiornikiem jest tv Samsung, niestety nie radzi sobie z filmem w formacie mkv w FHD Czy transkodowanie nie będzie na to rozwiązaniem?
  12. robay

    Pomoc HS-251 firmware upgrade failed

    ok, ale jaki obraz iso dla live cd wykorzystać przy procedurze firmware recovery: Firmware Recovery - QNAPedia mam tu też na myśli: Rozwiązany - Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery Zależy mi przede wszystkim na przywróceniu odpowiedniego FW bez utraty danych w tym wypadku pomocny...
  13. robay

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    wrzuciłem wersję 0.9.15, tym sposobem mam opcje limitowania uploud'u serwer HS-251-2G mam dostępny na parametrach 50Mbps/4Mbps, jak w takim mam sparametryzować Plexa by móc oglądać płynnie w 1080p oczywiście jako remote client?
  14. robay

    HS-251+

    Jeśli sypiasz w pokoju, gdzie masz QNAP'a to HS bedzie odpowiedni ze względu na pasywne chłodzenie :) Górna obudowa, która spełnia role radiatora potrafi być też na prawdę gorąca :]
  15. robay

    Pomoc HS-251 firmware upgrade failed

    Wyrzuca, że nie ma dysków i wymagana jest ponowna inicjalizacja. spod QFindera odczytuje ze mam TS-X51 :/ rozmyślam nad Firmware Recovery lecz nie doszukuje się obrazu pod HS