Recent Content by robertrobo

  1. robertrobo

    Pomoc Sprawdzanie systemu plików w Pamięć masowa i migawki - Nie powiodło się.

    Helpdesk coś robił dwa razy, ale problem nadal występuje. Chyba szybciej i prościej będzie usunąć cały wolumin i stworzyć go potem na nowo. Ewentualnie: mam nadzieję, że można zrobić bezproblemowo kroki? 1. Przenieść katalogi z woluminu Magazyn do woluminu DataVol1. 2. Usunąć wolumin Magazyn...
  2. robertrobo

    Pomoc Qsync - przestał działać poza siecią domową.

    Dzięki. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego zewnętrznie nie mogę się połączyć:
  3. robertrobo

    Pomoc Qsync - przestał działać poza siecią domową.

    To widziałem. Ale z tego co pamiętam to przestawiałem na inne. Chciałbym to sprawdzić.
  4. robertrobo

    Pomoc Qsync - przestał działać poza siecią domową.

    Na telefonie pomogła ponowna instalacja. To samo chcę zrobić na kompie. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie znajdę jakie porty są ustawione do połączeń zewnętrznych?
  5. robertrobo

    Pomoc Qsync - przestał działać poza siecią domową.

    Cześć. Co może być powodem, że Qsync przestał działać poza siecią domową? Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek zmieniał w ustawieniach. Komputer po kablu w domu i telefon będąc na domowym Wi-Fi łączy się bez problemu. Poza domem Qsync przestaje działać.
  6. robertrobo

    Pomoc Sprawdzanie systemu plików w Pamięć masowa i migawki - Nie powiodło się.

    Nie zadziałało. Ticket wysłałem już 29.X, ale jeszcze się nie odezwali.
  7. robertrobo

    Pomoc Sprawdzanie systemu plików w Pamięć masowa i migawki - Nie powiodło się.

    Ale przy sprawdzaniu wszystkie usługi są zatrzymywane i tak. Wyłączyłem ręcznie większość, bo bałem się czy za dużo nie wyłączę. Zrzuty ekranu tego co zostawiłem w załącznikach. Nie poszło mimo to.
  8. robertrobo

    Pomoc Sprawdzanie systemu plików w Pamięć masowa i migawki - Nie powiodło się.

    Cześć, Co może być przyczyną, że nie mogę sprawdzić systemu plików w pamięć masowa i migawki? Zaczyna i nie kończy. Jak rozwiązać ten problem? W załączeniu screen z komunikatu.
  9. robertrobo

    Pomoc Dwuetapowa weryfikacja użytkowników?

    Panel sterowania -> System -> Bezpieczeństwo - zakładka weryfikacja dwuetapowa
  10. robertrobo

    Zakup kamery wifi z rejestrowaniem obrazu na QNAP

    Daj znać proszę czy działa bezproblemowo z qnap, bo sam się przymierzam do kupna tego zestawu.
  11. robertrobo

    Przy piwie sieć WiFi mesh - co polecacie

    Ja używam tego od lat: nova MW6 System mesh WiFi w całym domu-Tenda (Polska)
  12. robertrobo

    Pomoc aktualizacja HybridDesk Station powraca

    Mam u siebie 4.2.7 i Kodi działa.
  13. robertrobo

    Pomoc Kodi dodawanie źródła

    Gdzie umieszczasz filmy, w jakiej lokalizacji?
  14. robertrobo

    Pomoc Qnap

    Ja jak miałem problem z Qsynckiem, to robiłem tak: Uruchom Pamięć masowa i migawki. Z lewej strony wybierz Pamięć masowa -> Pamięć masowa/Migawki. Po prawej stronie, dla każdej puli pamięci przycisk po prawej na górze Zarządzaj -> Akcje -> Sprawdź system plików. Ok dla wyskakujących okien...
  15. robertrobo

    Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy

    Nie dam sobie ręki uciąć, że to jest ostatnia wersja, którą instalowałem, ale wygląda że tak: KodiUdostepnione