Robi79
Local time
17:03
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Robi79
      Robi79 odpowiedział w temacie Qnap ts-464-8g, wolumin.
      Sprawa się wyjaśniła, maksymalny dysk który ten model obsługuje to 24 TB wedle specyfikacji a można 66 TB umieścić więc kolejna nieścisłość są 4 kieszenie po 24 TB to daje 96 TB więc wychodzi na to iż musisz mniejsze dyski montować aby te 4...
    • Robi79
      Robi79 odpowiedział w temacie Qnap ts-464-8g, wolumin.
      Tak teoretycznie ponieważ woluminy mogą mieć ograniczoną wielkość, możesz wpakować dysk 24 TB ale wolumin zrobisz 12 TB więc trzeba to dzielić i o ile pamięć mnie nie myli to maksymalna wielkość woluminum to było 22 TB, będę musiał to jednak...
    • Robi79
      Robi79 odpowiedział w temacie Qnap ts-464-8g, wolumin.
      Tak jeden prosty wolumin i chodziło mi o maksymalny rozmiar jaki mogę utworzyć, z tego co napisałeś to mogę stworzyć wolumin o pojemności 24 TB więc i taki dysk kupię, dobrze piszę?.
    • Robi79
      Robi79 odpowiedział w temacie Qnap ts-464-8g, wolumin.
      To też wiem ale nadal nie wiem jaki woluminum prostu będę mógł utworzyć na 32 TB HDD, pełny czy będę to musiał dzielić, chodzi o ograniczeniu rozmiaru.
    • Robi79
      Robi79 odpowiedział w temacie Qnap ts-464-8g, wolumin.
      To też widziałem po pierwsze nie wiem jak oni to podali skoro maksymalnie da się 66 TB za
    • Robi79
      Robi79 napisał nowy temat.
      Jaki jest maksymalny rozmiar woluminum prostego na tym qnap-ie?, jako że będzie to magazyn więc nie będę tego dzielił, dziękuję za pomoc.
    • Robi79
      Robi79 odpowiedział w temacie Pamięć m.2.
      Rozumiem ale jak mam to w tym przypadku sprawdzić, podane dane na stronie są lecz nie ma żadnej wzmianki o IOPS obu dysków, chyba że ja czegoś nie rozumiem lub nie wiem:).
    • Robi79
      Robi79 odpowiedział w temacie Pamięć m.2.
      A co myślisz o tym pierwszym który podałem? Dysk CRUCIAL P3 1TB SSD
    • Robi79
      Robi79 napisał nowy temat.
      Witam, jestem przed zakupem pamięci m.2 któraś z tych kości będzie zakładana do Serwer plików QNAP TS-464-8G więc i zrodziło się pytanie Dysk CRUCIAL P3 1TB SSD Dysk WD Red SN700 500GB SSD Jak widać pojemności są inne ceny przybliżone, którą z...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…