Recent Content by Romuald

  1. Romuald

    Pomoc Problem z agregacją portów.

    Witam, Sprobuję zrobić zgodnie z Twoją podpowiedzią. Pozdrawiam Romuald
  2. Romuald

    Pomoc Pytanie o podłączenie switcha.

    Do LEVY Zrobiłem jak napisałeś.Teraz mam dostęp z dowolnego komputera mojej sieci także do switcha. Bardzo dziękuję.Teraz spróbuję ponownie przełączyć karty sieciowe Qnapa do switcha i zajrzę ponownie do linka z Twojej poprzedniej wiadomości. Do Esc Obrażać się nie mam zamiaru. IP...
  3. Romuald

    Pomoc Pytanie o podłączenie switcha.

    Twoja podpowiedź dotyczy połączenia dwóch switches a mnie chodzi o to jak zagregować przy pomocy tego protokołu dwie karty sieciowe Qnapa. Wiem tyle że musi być switch z takim protokolem jak w twoim przykładzie. I na tym moja wiedza się kończy. Dopóki nie podłącze do switcha kart sieciowych...
  4. Romuald

    Pomoc Pytanie o podłączenie switcha.

    Pewnie masz rację ,ale chciałem się nauczyć czegoś nowego.Rozumiem że w kwestii pytania nie możesz mi pomóc.Balance- aIb już ćwiczyłem.
  5. Romuald

    Pomoc Pytanie o podłączenie switcha.

    Witam, przepraszam omyłkowo umieściłem ten temat w dziale przedstaw się. Proszę o pomoc : Witam. Mam w domu taką sieć: 1.Modem z kablówki i publiczny adres IP. 2.Router TPlink AC900 3.NAS QNAP TS251+ z dwiema kartami sieciowymi. 4.Dwa komputery podłączone przez ethernet 5. Jeden komputer i kilka...