Recent Content by Rubik

  1. R

    Pomoc Spotify z HD station "nie widzi" odtwarzacza strumieniowego

    Można to jakoś "obejść" czy trzeba czekać na aktualizację spotify dla HD station?
  2. R

    Pomoc Spotify z HD station "nie widzi" odtwarzacza strumieniowego

    Cześć, zalogowałem się do spotify via HD station ale nie mogę wybrać źródła odtwarzania muzyki (odtwarzacza strumieniowego). Z aplikacji spotify z komórki oraz PC'ta mogę wybrać odtwarzacz strumieniowy - czy jest sposób na rozwiązanie tego problemu? pozdrawiam :)
  3. R

    Pomoc iTunes nie widzi qnap

    Na komputerze z windows 7 zainstalowałem iTunes - początkowo widziałem qnap jednak dziś straciłem wybór (komputer/NAS) z widoku iTunes. W ustawiniach iTunes nie znajduję opcji wyszukiwania serwera NAS W ustawieniach NAS mam zaznaczone "włącz serwer i Tunes" Jak uzyskać widoczność muzyki z NAS...
  4. R

    Jaka klawiatura bezprzewodowa do Qnap?

    super - dziękuję za pomoc :)
  5. R

    Jaka klawiatura bezprzewodowa do Qnap?

    Czyli nie muszę szukać klawiatur, które mają oznaczenie, że działają pod linuxem?
  6. R

    Jaka klawiatura bezprzewodowa do Qnap?

    Ta klawiatura wydaje mi się odpowiednia: KLAWIATURA ART BEZPRZ. ART HANDY AK-66 USB - KLAWIATURY - AKCESORIA KOMPUTEROWE - art-multimedia.pl tylko czy Qnap ją rozpozna i klawiatura zadziała poprawnie?
  7. R

    Jaka klawiatura bezprzewodowa do Qnap?

    Zamierzam dodać do Qnap TS-251 dodać klawiaturę bezprzewodową (zintegrowana z touchpadem) - jaką możecie polecić?
  8. R

    Pomoc Program do usuwania zdublowanych zdjęć

    Ok, dziękuję
  9. R

    Pomoc Program do usuwania zdublowanych zdjęć

    Zgrałem na Qnap TS-251 wszystkie zdjęcia i filmy jakie miałem. W kilku miejscach przechowywałem te same zdjęcia i teraz mam je zduplikowane. Czy w ramach środowiska Qnap jest program który dokona przeglądu zdjęć np. po dacie wykonania i usunie zduplikowane?
  10. R

    Pomoc Dodanie do bibliotek plików z dysku USB

    Dziękuję udało się :) Jakie pożyteczne aplikacje powinienem jeszcze zainstalować?
  11. R

    Pomoc Dodanie do bibliotek plików z dysku USB

    gdzie jest to ustawienie w Plexie (zainstalowałem ale nie mogę odszukać)?
  12. R

    Pomoc Dodanie do bibliotek plików z dysku USB

    Widzę tylko: Tak wygląda manager pamięci
  13. R

    Pomoc Dodanie do bibliotek plików z dysku USB

    niestety pośród folderów do dodania nie ma tych z dysku USB - może najpierw trzeba jakoś oznaczyć ten dysk USB?
  14. R

    Pomoc Dodanie do bibliotek plików z dysku USB

    Muzykę i filmy chcę przechowywać na dysku USB dołączonym do TS-251. W jaki sposób dodać zawartość dysku do bibliotek multimedialnych?
  15. R

    Pomoc Qsynk - dodawanie sparowanych folderów

    nie można wskazać kilku par folderów?