Recent Content by rysiekbe

  1. rysiekbe

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Kurde - teraz to odkryłeś - kiedy mój QNAP poszedł do serwisu. Ale przy okazji mam prośbę - po testuj jeszcze trochę i nie zapomnij dać odpowiedź w tym wątku, abym wiedział co i jak. pozdrawiam Rysiek
  2. rysiekbe

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Dałem za telewizor 10 razy tyle co za QNAP - więc wolę zmienić serwer.;)
  3. rysiekbe

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Wiem o problemach z długościami kabli. Ale kable też zmieniałem, a ostatnio nawet dla testów zakupiłem nowy. Niestety to nie wina kabli.
  4. rysiekbe

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Niby tak, (ale nie wiem jak długo qlogar4 testował inny TV) ale u mnie po podłączeniu QNAP działa ale przez pewien czas (sam nie wiem do czego zależy długość tego działania), po czym występuje brak połączenia. Wcześniej napisałem, że mam podpięta inne sprzęty do tego telewizora (różnych marek...
  5. rysiekbe

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Tak też robiłem - ale nie w tym rzecz aby do serwera za ponad 1000 zł ganiać co chwila i restartować go.;(
  6. rysiekbe

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Próbowałem wszelkich połączeń i w każdym wejściu HDMI w telewizorze (a mam ich chyba z 5). Podłączałem QNAP bezpośrednio do telewizora jak i pośrednio poprzez amplituner Denona. Aby było ciekawiej kilka dni temu zmieniłem straszy model Denona na jeden z nowszych AVR-X2100W - problem dalej ten...
  7. rysiekbe

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Nie sądzę, aby był to problem TV samsunga. Gram na nim innymi sprzętami po HDMI - i w żadnym z tych sprzętów i połączeń problem ten nie występuje. Jedynie przy połączeniu z QNAP. Widocznie w QNAP-ie lub jego oprogramowaniu jest problem. Dzisiaj kurier odbiera mojego ONAP-a do serwisu. Zobaczę...
  8. rysiekbe

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    U mnie też występuje ten problem. Mam telewizor SAMSUNG UE 65 HU 8200, lecz nie sądzę aby to była wina telewizora. QNAP Ts-251 mam od kwietnia ubiegłego roku - cały czas grał na tym telewizorze i poprzednio nie było problemów. Zaczęły pojawiać sie od pewnego czasu i coraz bardziej się nasilają...
  9. rysiekbe

    Pomoc HD Station nie uruchamia się, działa po restarcie w Panelu admina

    Myślę, że chyba wyczaiłem w czym tkwi problem przynajmniej w moim przypadku. Zauważyłem, że rozłączenie z telewizorem następuje kiedy włączę amplituner. QNAP z telewizorem połączony jest hdmi poprzez amplituner. Oczywiście przy wyłączonym ampli - sygnał hdmi przesyłane jest przez przelotkę i bez...
  10. rysiekbe

    Pomoc HD Station nie uruchamia się, działa po restarcie w Panelu admina

    Widzę, że nie jestem osamotniony w tym problemie. Też dopadła mnie ta przypadłość - początkowo winiłem wejścia/wyjścia HDMI, podejrzewałem też telewizor lub amplituner. Lecz po kilkukrotnym restarcie systemu doszłam do wniosku, że wina leży po stronie QNAP-a. Jedynym ratunkiem na czarny ekran...
  11. rysiekbe

    Pomoc Wyskakujący błąd składni XML

    Dzięki, za pomoc. Ale wcześniej nie mając odzewu na problem po prostu na nowo postawiłem cały system. Nie było z tym wiele problemów, bo dopiero co zakupiłem Qnap-a, i na dysku jeszcze niewiele danych było. A to co było, na czas reinstalacji - skopiowałem na dysk zewnętrzny. Obecnie po...
  12. rysiekbe

    Pomoc Wyskakujący błąd składni XML

    Witam, Przy uruchomieniu HD Station wyskakuje mi na ekranie TV komunikat: One or more XML syntax errors were found while parsing the Openbox configuration files. See stdout for more information. The last error seen was in file -/root/.config/openbox/rc.xml" line 36,with message: Extra content...
  13. rysiekbe

    Pomoc Pilot uniwersalny logitech harmony 885 - a Qnap Ts-251

    Witam, od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem TS-251. O ile w miarę radzę sobie w windowsie, a ostatni nawet w Mac (powoli przechodzę na sprzęt z ugryzionym jabłkiem), to w temacie NAS-ów - jestem zielony. Ale do tematu - zakupiony TS-251 udało mi się skonfigurować i jak na razie działa...
  14. rysiekbe

    Witam szanownych forumowiczów.

    Witam szanownych forumowiczów. Pozdrawiam z południa Polski.