Recent Content by Rzecz_K

  1. Rzecz_K

    Pomoc Ikona File Station

    Odpowiedź z "Support Team" "W nowym firmware ikona file station została wycofana" Temat do zamknięcia.
  2. Rzecz_K

    Pomoc Ikona File Station

    Dziękuję za odpowiedź. Chodzi mi jednak o pierwszy ekran - jest tylko Photo Station.
  3. Rzecz_K

    Pomoc Ikona File Station

    Witam.Błahostka, ale nie mogę znaleźć. Na pierwszym ekranie logowania miałem dwie ikony, Photo Station i File Station. Właśnie ta druga zniknęła. Jakieś sugestie, w którym miejscu mogę ją przywrócić? Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1495 Build 2020/11/23 Model serwera: QNAP TS-231P
  4. Rzecz_K

    Pomoc PROBLEM z przekierowaniem portów LTE (nju) i UPC

    Dzień dobry, choć ze względu na ilość czasu spędzonego nad moim problemem, dla mnie nie dobry. Dwa QNAP-y TS-231p z softem 4.3.6.0993. 1. Serwer połączony do sieci poprzez Huawei B525s-23a i LTE (nju mobile). UPnP włączone no obu urządzeniach, porty udostępnione, widać w tabelce. W myQNAPclaud...
  5. Rzecz_K

    Pomoc Udostępnienie zasobów serwera w Windows 98

    Witam wszystkich, mamy qnapa od niedawna w firmie. Mam do niego podłączony jeden komp z Windows 98 (tak, wiem archaiczny sprzęt, ale w takiej konfiguracji potrzebny). I z nim mam największy problem. Pod Win 98 nie można korzystać z katalogów na qnapie. Skorzystałem z pomocy producenta i...
  6. Rzecz_K

    Serwer TS-231P zamiast stacjonarnego kompa

    Witam, zakupiony serwer to TS-231P z dwoma IronWolfami 2TB na pokładzie. RAID 1. Ma służyć do jako archiwum, przede wszystkim, zdjęciowe. Zwalniamy w firmie przy okazji jeden komputer, który służąc do codziennej pracy, nie wyrabia jednocześnie być serwerem. Tyle na teraz. Pozdrawiam grono, mam...