Recent Content by s_k

  1. S

    Sprzedam QNAP TS-251 8GB RAM, IRONWOLF 4TB, SSD 240GB

    kontakt: sebaklos@o2.pl Sprzedany.
  2. S

    Sprzedam QNAP TS-251 8GB RAM, IRONWOLF 4TB, SSD 240GB

    Witam, Do sprzedania: QNAP TS-251 8GB RAM- gwarancja skończyła się w lipcu bieżącego roku Dysk Seagate Iron Wolf 4TB ST4000VN008-2DR166- na gwarancji do 2 listopada 2020 Dysk SSD 240GB Goodram IR-SSDPR-S25A-240- na gwarancji do 9 listopada 2021 Sprzęt w stanie idealnym. Sprzedaję tylko komplet...
  3. S

    Pomoc Klient FTP dla TS-251

    Cóż ślepemu po oczach... :) Nadal nie wiem jak mogłem to przeoczyć. Dzięki wielkie za pomoc.
  4. S

    Pomoc Klient FTP dla TS-251

    Zalogowany jako admin widzę:
  5. S

    Pomoc Klient FTP dla TS-251

    Witam, poszukuję jakiegoś klienta FTP dla mojego Qnapa. Wiem że była kiedyś opcja zaterminowania połączenia FTP z poziomu File Station lecz teraz jej nie widzę- jakieś wskazówki jak nawiązać połączenie z innym NASem po FTP (preferuję raczej narzędzia z GUI). Wersja oprogramowania Firmware...
  6. S

    Pomoc Backup oraz Restore konfiguracji oraz plików systemowych wraz z aplikacjami

    Dzięki za szybką odpowiedź. Wybór RAID 0 był świadomy i podyktowany kiepską wydajnością dysków (duży przelot oraz uszkodzone sektory) oraz założeniem, że będą one zamontowane na chwilę tylko po to by zapoznać się ze sprzętem. Następna konfiguracja to z pewnością RAID 1.
  7. S

    Pomoc Backup oraz Restore konfiguracji oraz plików systemowych wraz z aplikacjami

    Witam wszystkich. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem serwera TS-251. Z racji ograniczonego budżetu w pierwszej kolejności mogłem sobie pozwolić na zakup samego urządzenia oraz rozbudowę pamięci RAM do 8GB (z myślą o tym iż na początku przygody z NASem wykorzystam zalegające 2 dyski...
  8. S

    Witam wszystkich

    Witam wszystkich.