Recent Content by scarecrow

  1. scarecrow

    Pomoc Rtorrent problem z uruchomieniem

    :( czy teraz mogę wrócić do ustawienia 2 kabli LAN i czy to ma sens z NASA korzystam tylko do torkow i DLNA
  2. scarecrow

    Pomoc Rtorrent problem z uruchomieniem

    Wstał, ale straciłem wszystkie pozycje, jest szansa je jakoś przywrócić, z rss przywraca ale zwykłych nie
  3. scarecrow

    Pomoc Rtorrent problem z uruchomieniem

    Reset, rozłączenie kabla i nadal to samo
  4. scarecrow

    Pomoc Rtorrent problem z uruchomieniem

    cały czas jest ustawione na default gateway, parę dni temu zmieniłem podłączenie qnapa z 1 na 2 kable LAN ale wszystko działało chyba normalnie
  5. scarecrow

    Pomoc Rtorrent problem z uruchomieniem

    logs
  6. scarecrow

    Pomoc Rtorrent problem z uruchomieniem

    Witam, rtorrent przestał działać i ciągle ponownie się uruchamia wygląda to tak: wer. 0.9.8-B900 ponowne zamkniecie i uruchomienie nic nie pomaga
  7. scarecrow

    Pomoc Rtorrent ustawienia automatycznego ściągania RSS

    Dzięki ruszyło.
  8. scarecrow

    Pomoc Rtorrent ustawienia automatycznego ściągania RSS

    Witam, mam problem z uruchomieniem automatycznego ściągania wstawek z kanału RSS, jeżeli dam ręcznie pobierz to wtedy ściąga normalnie.
  9. scarecrow

    Pomoc Transdrone brak dostępu z poza sieci.

    Ok, udalo sie tak jak pisales + ssl. Dzieki.
  10. scarecrow

    Pomoc Transdrone brak dostępu z poza sieci.

    niestety dalej to samo, oczywiście port jest otwarty.
  11. scarecrow

    Pomoc Transdrone brak dostępu z poza sieci.

    Witam, mam problem z dostępem poza siecią lokalną na telefonie w programie Transdrone do mojego rtorrenta, w lanie wszystko działa prawidłowo. Nadmienię że przez przeglądarkę internetową poza siecią lokalna też działa bezproblemowo. Podejrzewam że popełniam gdzieś bład w ustawieniach programu...
  12. scarecrow

    Pomoc Serwer mediów DLNA - skanowanie

    nigdzie takiej właśnie nie widzę
  13. scarecrow

    Pomoc Serwer mediów DLNA - skanowanie

    Witam, po ściągnięciu filmu na serwer aby był widziany na zewnętrznym urządzeniu muszę wybrać ręcznie w "Serwer mediów DLNA" -Skanuj teraz- dopiero wtedy film jest widziany np przez tv, czy istnieje jakaś opcja abym to działo się automatycznie odrazy po ściągnięciu filmu na serwer? Pozdrawiam...
  14. scarecrow

    Pomoc Ostrzeżenie o dostępie.

    no właśnie nie za bardzo, ale przeglądnę jeszcze raz kompa