Recent Content by seba09

  1. seba09

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    ostatnie pytanie, czy u Ciebie tez przestało działać std instalowanie kodi z qpkg ? pytam o wersje 18+ ? dziś oczytałem coś takiego przy 4.4.2 : * TVS-x73/x73e, TS-x73, TS-x73U and ARM-based NAS use Linux Kernel 4.2.8 QNAP Systems, Inc. - Network Attached Storage (NAS) dodatkowo w kodi w...
  2. seba09

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    KillJoy czy wiesz czemu tak się dzieje że kodi 18+ przestało się uruchamiać a właśnie ta wersja 17.6 działa? i co musi zostać spełnione aby to wróciło ?czy ktoś to musi skompilować na nowo czy jednak qnap to całkowicie w jakiś sposób zablokować ?
  3. seba09

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    Nie będę zakładał nowego tematu bo jest to kontynuacja ale niestety nie rozwiązana. W ramach ciekawostki bo nie widzę aby ktoś poruszał ten temat opiszę do czego udało mi się dojść. Ale od początku urządzenie : TVS-473 (16gb ram) problem - po aktualizacji FW oraz HD Station Kodi przestało...
  4. seba09

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    Masz już nowy QTS więc to kodi nie zadziala zainstaluj to https://qnapclub.eu/de/qpkg/model/download/468153/Kodi18_18.5.0.0_x86_64.qpkg
  5. seba09

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    Zostawię informacje dla innych. Skontaktowałem się z helpdesk i udało się uzyskać od konsultanta link do poprzedniej wersji 4.0.4. Po jej zainstalowaniu problem pozostał z lekka zmiana bo poza obracającym się Kołkiem pokazuje się czarny kwadrat i znika jak by ładowała się aplikacja. Pomógł...
  6. seba09

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    Gdzie mogę pobrać starszą wersje HDS ? na stronie Qnapa dostępna jest tylko najnowsza...
  7. seba09

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    Hej mam problem z Kodi. po aktualizacji firmwareu oraz zapewne HD Station do 4.1.0 wszystkie aplikacje z HD Station zostały usunięte, zainstalowałem je ponownie i pojawił się problem z Kodi . Mianowicie, instaluje się prawidłowo ale niestety przy próbie uruchomienia nic się nie dzieje (tylko...
  8. seba09

    Pomoc Kodi 18.4 - repozytorium

    podpinam się :) ale że z chorobą nie wygrasz to może zadowolisz się starszą wersja :) Link: https://drive.google.com/file/d/1TCDRmD8DIpAa0iAVfjO4_KucU3W_K4P7/view Kolega z francuskiego forum pomógł :) MEGA
  9. seba09

    Pomoc App Store nie wykrywa aktualizacji programów

    Cześć wszystkim Mam problem jak w temacie. Zrobilem aktualizacje firmware do najnowszego i po ponownym uruchumieniu NAS więszkość zainstalowanych aplikacji nie uruchomiła się . Zaczołem szukać przyczyny i znalazlem..... okazało się żę wszystkie aplikacje które nie chciały się uruchomić nie...
  10. seba09

    Qnap TS-251 z 8gb ram

    Mam nadziej :) :Dumny:
  11. seba09

    Qnap TS-251 z 8gb ram

    kupujący w ostatniej chwili się wycofał wiec wystawiam jeszcze raz. Na sprzedaż mój Qnap kupiony w 2014 roku. (Gwarancja skończyła się w 2017) w zestawie : Qnap TS-251 z 8GB ram Zasilacz Kabel zasilający 2x Kabel LAN 1m śrubki do przykręcenia dysków 2,5" oraz 3,5" Dowód zakupu TS-251...
  12. seba09

    Pomoc Udostępniona pamięć graficzna a dostępna pamięć Ram

    support pracuje nad rozwiązaniem problemu ale puki co wspólnie doszliśmy do tego że co reset urządzenia widoczna jest inna pojemność RAM Odpowiedz supportu dziś "Dzień dobry, pamięć jest wykorzystywana dynamicznie na wszystkie aplikacje. Jeżeli chce Pan zmniejszyć jej wykorzystanie musi Pan...
  13. seba09

    Pomoc Udostępniona pamięć graficzna a dostępna pamięć Ram

    Cześć Wszystkim . Prośba o wytłumaczenie - zakładam że tak ma być ale nie rozumiem dlaczego . Mianowicie -standardowo Qnap w ustawieniach miał przydzieloną pamięć dla karty graficznej 512MB, wówczas QTS pokazywał dostępną pamięc ok 15,1GB ram (przy zainstalowaniu kosci 2x 8gb ram)...
  14. seba09

    Pomoc Migracja TS-251 na TVS-473 + dodanie dysku SSD na system

    dziękuje za odp - a jak potem z usunięciem systemu z dyskow HDD?