Recent Content by september

  1. september

    Pomoc UPS APC Smart-UPS 1000 + TS-453A - podłączenie

    Sparowane, super sprawa, dzięki
  2. september

    Pomoc UPS APC Smart-UPS 1000 + TS-453A - podłączenie

    Ruter też jest podpięty do tego samego UPSa, zdąży wysłać :)
  3. september

    Pomoc UPS APC Smart-UPS 1000 + TS-453A - podłączenie

    Sprawdziłem sobie, że 40 minut to spokojnie wytrzyma, choć pewnie i więcej też dałby radę, dlatego nie przejmuję się brakiem pełnej zgodności, grunt, że po pół godziny się wyłączy bez szkody dla danych i sprzętu. Co prawda muszę jeszcze przećwiczyć sprawę z wysyłaniem emaili przez QFindera, bo...
  4. september

    Pomoc UPS APC Smart-UPS 1000 + TS-453A - podłączenie

    Tak też zrobiłem, ale QNAP go nie wykrył, dzisiaj już nie będę sobie tym głowy zawracał, jutro podepnę UPSa pod PC i zobaczę czy tam będzie w porządku, może feler ma dołączony kabel, a nie mam dodatkowego w zapasie. A niech to, jednak kabel był padnięty, wymieniłem na nowy i mój TS-653B bez...
  5. september

    Pomoc UPS APC Smart-UPS 1000 + TS-453A - podłączenie

    Kupiłem ten sprzęt ale mam z nim chyba jakiś problem, podpiąłem go pod mojego QNAP kabelkiem załączonym w zestawie do wolnego portu USB z tyłu obudowy, ale urządzenie go nie wykryło, czy potrzebuję jakieś stery do tego dociągnąć?
  6. september

    Pomoc UPS APC Smart-UPS 1000 + TS-453A - podłączenie

    @pigers to jaki model tego PowerWalkera posiadasz?
  7. september

    Pomoc Problem z pełną prędkością Quick Access

    Też dotarłem do tej wiadomości, gdybym jednak osiągnął połowę tego co daje USB 3.0 to było by i tak 2.5x szybciej niż po LANie 1GB. Dzięki, nie pozostaje nic innego jak czekać na poprawę tego buga.
  8. september

    Pomoc Problem z pełną prędkością Quick Access

    3.1 dobre :) ale jestem tak stary, że pamiętam doskonale tę nakładkę, a tak serio to na pokładzie PC mam win7 64bit, płyta główna to Gigabyte Z97X-UD3H, która ma 6 sztuk USB 3.0
  9. september

    Pomoc Problem z pełną prędkością Quick Access

    Witam Jak wymusić aby mój QNAP komunikował się z PC za pomocą portu Quick Access z pełną prędkości standardu USB 3.0 czyli 5Gb/s? Zauważyłem, że po spięciu QNAPa z PCetem za pomocą kabla USB-C->USB 3.0 zostało utworzone połączenie a'la LAN i prędkość tego połączenia to 1Gb/s i taką...
  10. september

    Siema! Witam wszystkich.

    Wita się z Wami zadowolony posiadacz TS-653B.