Recent Content by serdeczny

  1. serdeczny

    Pomoc VPN'y i Wolne przesyłanie danych

    Ok wpierw skonfiguruje siec prawidłowo i dam znać czy sie udało :) Dziekuje za pomoc! Witam serdecznie wracam do tematu doświadczony o nowe wartości ;) Konstrukcja sieci Modem Nokia od INEA jako BRIDGE (publiczny adres IP) > ASUS RT-AC87U > Switch TP-LINK TL-SG105 > QNAP i inne sprzęty Transfer...
  2. serdeczny

    Pomoc VPN'y i Wolne przesyłanie danych

    VPN wpięty? tzn używam QVPN (windows 10- laptop) oraz QVPN Service na QNAP (załącznik). P.S Test transferu plikow w sieci lokalnej między qnapem a np laptopem (transfer30-80mb) wpietym w lan wywala internet w całej sieci na okolo pare minut (siec wewnetrzna caly czas dziala) czy możliwe ze...
  3. serdeczny

    Pomoc TS-431P2 i GigaBox (arris) od UPC przekierowania portów

    Witam sam jestem QNapowiczem od paru dni ;) Akurat zdobyłem publiczny adres (inaczej nie działała mi usługa Qlink mogłem wejść zdalnie do qnapa tylko logując sie na myQNAPcloud service do panelu klienta i tam do Qnapa) co do pytań może pomogę ja do każdej usługi ustawiłem własne porty w Panelu...
  4. serdeczny

    Pomoc VPN'y i Wolne przesyłanie danych

    Witam serdecznie jako , że pracuje w różnych miejscach często potrzebuje dostęp do swojego QNAPA. Testuje właśnie zmapowane dyski po VPN ( Qbelt, PPTP,L2TP/IPsec) chce kopiować pliki około 300mb - 1gb ( projekty ) max prędkość przy każdym rodzaju VPN to 2-3Mb/s .... spr prędkość z jaka są...
  5. serdeczny

    Witam

    Witam serdecznie :)