Recent Content by Shaad

  1. Shaad

    Pomoc Visrtualization station - brak dostępu do struktury katalogów - nie moge wybrać iso

    Taj napisalem udzialy odzielnie utworzone na drugim woluminie dzialaja. skrypty ktore dzialaja w przypadku jednego udzialu, a nie dzialaja w przypadku drugiego udzialo, a wszystko na tej samej stronie www. Raczej nie tedy droga. Problem jest z prawami lub ustawieniami ktore nalezy zmienic.
  2. Shaad

    Pomoc Visrtualization station - brak dostępu do struktury katalogów - nie moge wybrać iso

    Niestety nie tedy droga. Brak odczytu ziarno na chrome /firefox / ie. Pomogło w jakiś sposób utworzenie nowego katalogu współdzielonego na dysku w spocie nr 2. Za nic nie mogę dojść dlaczego katalogi na dysku ze slotu nr 1 nie można uprawomocnić dla VS. Status: w połowie rozwiązane.
  3. Shaad

    Pomoc Radarr + DS (VPN)

    Widzę dwa rozwiązania: , jeśli nie da się przez API. 1. Zawsze powinna być możliwość na radar/sonar zastosować tzw blackhole. Folder który monitorowany jest przez klienta torrent 2. Zainteresuj się kontenerem z GitHub - haugene/docker-transmission-openvpn: Docker container running Transmission...
  4. Shaad

    Pomoc Visrtualization station - brak dostępu do struktury katalogów - nie moge wybrać iso

    Witam! Pierwszy post na tym forum. Zamierzam postawić na 253A ubuntu, jednak okazuje sie że jest to niemozliwe (nie moge jeszcze zamieszczac niestety ilustracji aby zaprezentowac problem) bo przy wyborze : Obraz CD lub Lokalizacja dysku twardego pojawia sie okno podłacz obraz CD lub wybierz...
  5. Shaad

    Pomoc problem z OpenVPN i iPhone`m

    Witam. Mój pierwszy post na forum, ale myśle ze mam rozwiqzanie Twojego problemu. Sam się z tym borykałem jakiś czas i niestety nie było nic po polsku ani po angielski w necie. Naszczescie w hiszpańskojęzycznych krajach ktoś już to przerabiał. Domyslnie openvpn niestety nie dziala z...