Recent Content by ShOcK

  1. ShOcK

    Pomoc Problem połączenia z serwrem

    Proszę skasować bo wielki trudach doszedłem dodałem się do blacklisty przez błąd logowania i mnie blokowało ;)
  2. ShOcK

    Pomoc Problem połączenia z serwrem

    Model serwera: QNAP TS-259 PRO+ Witam mam problem z NAS a mianowicie działał bardzo długo bez dotykania i służył głównie jako magazyn dzisiaj przyszedł dzień że coś się zepsuło i do końca nie wiem co ale sądzę że to jakaś konfiguracja , objawy mam takie po włączeniu NAS przez chwilę można się...
  3. ShOcK

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    Działa , super dzięki wielkie opracowałem wcześniej podobną ścieżkę to mi nie poszło ale teraz jest ok:oklaski:Jeszcze bym tylko spytał gdzie znajduje się plik żeby edytować co się odpala razem z debianem bo programy typu ircd-hybrid są mi zbędne ;>
  4. ShOcK

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    Nie rozumiem , pewnie to będzie HDB_DATA/Dysk2 tak jak rozumiem..
  5. ShOcK

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    Folder znajduję się na drugim dysku i ma nazwę Dysk2
  6. ShOcK

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    To że po za fi to już doszedłem To jak ma wyglądać ta ścieżka? I kto zmienił język tego co napisałem.
  7. ShOcK

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    zɹoqıłǝɯ ʇɐʞ ɾɐʞ ʇɐɯ qʎło ɔzʎןı ı doʇǝɯ ɹǝsʇɐɹʇ pǝqıɐuɐ ı uıǝsʇǝʇʎ uıɔ uıǝ ɯɐɯ ɐןqo ɔoś źןǝ ɐןqo ʍ złʎɯ ɯıǝɾsɔn ؛/- debian6.sh -- # umount_deb nɯonuʇ: /pǝq/sbnǝǝzǝ/sɥɐɹǝ/pʎsʞ2: uoʇ ɯonuʇǝp - pǝqıɐu6˙sɥ -- # bdʞƃ ǝuɐqןǝ ɔɥǝɔʞ - pǝqıɐu6˙sɥ -- # bdʞƃ ɹnuuıuƃ ɔɥǝɔʞ - pǝqıɐu6˙sɥ -- # ɯonuʇ‾pǝq...
  8. ShOcK

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    No właśnie przeczytałem i już usunąłem prośbę :DA da się jakość swap zwiększyć? Bo np odpalam przeglądarkę na gnome to zapycha na full.Oraz żeby było widać drugi dysk w debianie ;>
  9. ShOcK

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze z X Window, OpenMediaVault oraz Ajenti dla platformy x86

    Może ktoś podpowiedzieć skąd pobrać? Bo nie widzę żadnego linku.
  10. ShOcK

    Przy piwie Zaproszenia na torrenty (Torrent Trackers Invites)

    No nie o tym mailu mówiłem ale niech będzie , szkoda że napisów do tych filmów praktycznie nie ma :D
  11. ShOcK

    Pomoc Jak podłączyć dwa łącza TS-259 PRO

    Witam , jak podłączyć dwa łącza w jedno dwie oddzielne sieci z niezależnym internetem żeby dzieliło na jedno i na drugie łącze transfer.Chyba nikt nie ma takiej wiedzy , albo jest to niemożliwe.
  12. ShOcK

    Przy piwie Zaproszenia na torrenty (Torrent Trackers Invites)

    Ja też proszę o zaproszenie maila znasz.
  13. ShOcK

    TS-569 PRO

    Puszczałem i nie widzę żadnej różnicy , bardzo ważną rzeczą jest też TV oraz 1 gb lan.
  14. ShOcK

    TS-569 PRO

    Dalej nie widzę różnicy między DLNA.
  15. ShOcK

    TS-569 PRO

    Tylko nie wiem po co te HDMI , jak wszystko to samo zrobisz po DLNA.