Recent Content by SkyKnight

  1. SkyKnight

    Pomoc container station - problem z połaczeniem VPN

    kontenery odpalam z terminala, bez composera: docker run -it --cap-add=NET_ADMIN --device /dev/net/tun --name vpn -v /sciezka/do/konfiguracji/pia:/vpn -d dperson/openvpn-client -v 'nl.privateinternetaccess.com;xxx;xxx' docker run --name torrentownia --cap-add=NET_ADMIN -d \ -v...
  2. SkyKnight

    Pomoc container station - problem z połaczeniem VPN

    Dzień dobry :) w dockerze aka "container station" mam kontener, który używa w środku PIA VPN poprzez OpenVPN (z obrazów np. haugene/transmission-openvpn czy dperson/openvpn-client). Problem w tym, że te kontenery potrafią ot tak po prostu "umrzeć". Po ponownym ich uruchomieniu próbują nawiązać...
  3. SkyKnight

    Pomoc replikacja polityk grupowych w kontrolerach domeny

    dzięki, nie wiem jak na to nie trafiłem :) przetestuję i dam znać jak działa :)
  4. SkyKnight

    Pomoc replikacja polityk grupowych w kontrolerach domeny

    Dzień dobry, mam dwa Qnapy, jeden z nich ma być głównym kontrolerem domeny, a drugi dodatkowym. Na poziomie użytkowników i grup działa to poprawnie. Mam jednak problem z replikacją polityk grupowych (policy group). Cały czas jest w statusie "trwania" i nigdy się nie kończy. W konsoli...
  5. SkyKnight

    Pomoc HS-251-2G Problem z odtwarzaniem filmów

    cóż, system forum mnie przerasta i nie wiem jak bezpośrednio skontaktować się z użytkownikiem @Mircek w kwestii postępów przy rozwiązaniu jego problemów z płynnością odtwarzania. Rozpatruję modele HS-251 i TS-251. Jeśli faktycznie jest to problem z ilością pamięci, to wybór jest prosty... Drogi...
  6. SkyKnight

    Hello world!

    Cześć :) Właśnie rozglądam się za jakimś multimedialnym NASem, stąd trafiłem na forum Qnapa :) pozdrawiam i do zobaczenia w konkretnych tematach!