Recent Content by slavko80

  1. slavko80

    Pomoc rtorrent - TS 230

    No jakikolwiek z x86 to zaczyna się od modelu QNAP TS-251D, różnica w cenie jest jednak całkiem spora, prawie dwukrotnie :) Zakładając że jednak rTorrent by działał - czy będzie działa jakoś dużo wolniej niż np. na wyżej wymienionym TS-251?
  2. slavko80

    Pomoc rtorrent - TS 230

    Czy na najtańszym 2-zatokowym modelu TS-230 (TS-230 | Ciesz się przyjaznym dla budżetu centrum plików i domowym centrum multimedialnym) jest możliwość zainstalowania aplikacji rtorrent-Pro?
  3. slavko80

    Pomoc Restart klienta Qsync po zalogowaniu

    Witam, mam problem z uruchomieniem aplikacji Qsync na Windows 10. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji wyświetla się standardowe okienko logowania: NAS prawidłowo wyszukuje się przez LAN, wprowadzam nazwę użytkownika i hasło po czym zaznaczam checkbox Bezpieczne logowanie (https) i...
  4. slavko80

    Pomoc Zmiana Severity Level autentykacji

    Witam, czy istnieje możliwość zmiany wartości Severity Level dla poprawnego zalogowania się użytkownika np. do WWW, FTP, innej usługi? Chciałbym aby każda próba zalogowania do usługi, także udana, była raportowana jako ostrzeżenie i wysyłana notyfikacjami emailowymi. Notyfikacje wysyłam...
  5. slavko80

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Autostart wykonałem troche inaczej. W pliku \mnt\HDA_ROOT\.config\qpkg.conf miałem już ustawiony autostart zainstalowanej wcześniej wersji więc zmieniłem wiersz Shell = /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/TeamSpeak/teamSpeak.sh na Shell =...
  6. slavko80

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Zrobiłem tak jak Ty i podobnie jak u Ciebie Team Speak odpalił się generując tokeny. Co ważne, ta wersja jest aktualna (paczka QPKG jest z 2013 roku). Dzięki wielkie za pomoc! Mam jeszcze jedno pytanie - do jakiego pliku dopisać uruchomienie tego skryptu...
  7. slavko80

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Zmieniłem. Bez zmian. Odpalenie skryptu: sh teamSpeak.sh start zwraca: Starting TeamSpeak... teamSpeak.sh: line 73: ./ts3server_linux_x86: No such file or directory Skrypt po modyfikacji wygląda tak: #!/bin/sh QPKG_NAME="TeamSpeak" QPKG_DIR="" CONF=/etc/config/qpkg.conf...
  8. slavko80

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    #!/bin/sh QPKG_NAME="TeamSpeak" QPKG_DIR="" CONF=/etc/config/qpkg.conf PIDFILE="$QPKG_DIR/${QPKG_NAME}.pid" PUBLIC_SHARE=`/sbin/getcfg Public path -f /etc/config/smb.conf` LICENSEKEY_FILE="${PUBLIC_SHARE}/licensekey.dat" SERVERKEY_FILE="${PUBLIC_SHARE}/serverkey.dat" find_base() { #...
  9. slavko80

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Standardowy skrypt start|stop|restart. Jego wynikiem jest uruchomienie: które kończy się błędem:
  10. slavko80

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Znalazłem tylko poniższy folder z TeamSpeak:
  11. slavko80

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Program zainstalował się w /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/TeamSpeak] Próbuje uruchomić serwer poprzez: sh teamSpeak.sh start Skutkuje to komunikatem: Starting TeamSpeak... teamSpeak.sh: line 71: ./ts3server_linux_x86: No such file or directory
  12. slavko80

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Zaktualizowałem QNAP'a (TS-251) do wersji firmware 4.3.3.0238 Niestety upgrade spowodował, że przestał działać Team Speak Sever (wersja TeamSpeak [x86] 3.0.7.1) Po instalacji paczki w pliku TeamSpeak_info.txt z folderu Public wygenerowany jest błąd: Czy ktoś miał taki problem i jakoś go...
  13. slavko80

    Pomoc TS-251 i dysk SSD

    Użytkuje od jakiegoś czasu serwer QNAP TS-251 z 8 GB ramu. W serwerze mam umieszczony jeden dysk 4 TB. W związku z tym że w komputerze stacjonarnym będę wymieniał dysk SSD na większy zastanawiam się czy warto umieścić taki dysk w moim QNAP'ie (jako startowy) Zastanawia mnie czy odczuje...
  14. slavko80

    rTorrent - stabilność

    Masz racje. Nie sprawdziłem Changeloga. Tak czy siak - wersja 0.9.6 jest niestabilna :)
  15. slavko80

    rTorrent - stabilność

    Nowy build niestety nadal jest niestabilny (przynajmniej u mnie). Wrzuciłem dwa torrenty i Watchdog kilka razy zrestartował proces. Dodatkowo Avalanche zwraca błąd: Wracam do wersji 0.9.4.1012 :-)