Recent Content by smargul

  1. smargul

    Kupno nowych dysków do NAS - co wybrać?

    Witam , a co sądzicie o Seagate Exos ? bo cena kusi :geek: :geek:
  2. smargul

    Pomoc Obudowa rozszerzająca czy drugi Qnap?

    Qnap , wiekszy z mocniejszymi bebechami od poprzednika :geek::geek:
  3. smargul

    Instruktaż/Tutorial Udostępnianie telewizji z tunera DVB-S2 na Enigma2 za pomocą Jellyfin na QNAP

    Co powinno odpowiadać za transkodowanie tuner z enigma czy jellyfin ??
  4. smargul

    Instruktaż/Tutorial Telewizja PLEX tuner openpli

    Nic dalej to samo 🤮🤮
  5. smargul

    Instruktaż/Tutorial Telewizja PLEX tuner openpli

    Witam Wiem ze temat troche stary ale pytanie czysto teoretyczne :) Działa wam plugin do jellyfin #enigma# bo u mnie za chiny ludowe nie chce się połączyć wtyczka z dekoderem E2 :mad::mad:
  6. smargul

    NAS do dużej ilości zdjęć i filmów GoPro

    No to czekamy na 1 wrażenia z Quts Hero i zfs :)
  7. smargul

    NAS do dużej ilości zdjęć i filmów GoPro

    Jakby ktoś jest chętny to posiadam 16 giga oryginalnych kości, nie chciały gadać z 32 giga Maxano DDR4 2666Mhz ECC Unbuffered
  8. smargul

    Pomoc Witam czy kto wie cos się podziało z moja partycja systemowa ?

    Chyba nadszedł wreszcie czas przenieść się z Plex do Dockera, będzie większa kontrola nad tym co się z nim dzieje :)
  9. smargul

    Pomoc Witam czy kto wie cos się podziało z moja partycja systemowa ?

    Hmm sprawdzę to ale system działa od ponad roku i dysk systemowy powinien się "zapchać" wcześniej :/ 1643397233 Chyba mam winnego ale jakim cudem Plex waży 178 giga ?
  10. smargul

    Pomoc Witam czy kto wie cos się podziało z moja partycja systemowa ?

    Kilka dni temu zauważyłem sytuacje jak na skreenach, przekopałem wszystkie możliwe foldery na tej partycji i nigdzie nie mogę znaleźć plików zapychających partycje systemowa :/
  11. smargul

    NAS do dużej ilości zdjęć i filmów GoPro

    Witamy na forum :) Mam tego Qnapa do którego się przymierzasz razem z systemem Quts hero. Co do konkretów to system jest szybki, do zdjęć używam Qumagie, jest z nim trochę zabawy na początku ale dobry program. Czy zdjęcia będą się szybko ładowały ? to już zależy jaki masz upload z domu. Ty...
  12. smargul

    sieć mesh

    Piękny chwyt marketingowy :geek: Ciekawe jak oni chcą przepchnąć 15000Mbit/s przez port Lan w antenie 1G. 🤣 Nie mam nic do ubi bo sam mam ich sprzęt i jestem zadowolony 😎
  13. smargul

    Instruktaż/Tutorial Telewizja PLEX tuner openpli

    Floyd Mogłbyś mnie jakoś pokierować jak ogarnąć tego Owi2Plex , mam go w docker ale nie kumam co dalej :/
  14. smargul

    Pomoc UPS do Qnap TS-453 Pro

    Każdy UPS wyposażony w usb będzie działał z qnapem ?