Recent Content by spamcop

  1. spamcop

    Pomoc Qnap 231p padł?

    Interfejs qnapa się podnosi? dioda swieci? Miałeś stały adres IP czy pobierany z routera? Jak znasz MAC karty qnapa , przybij na sztywno w routerze jakieś IP po macu.
  2. spamcop

    Pomoc Problem ze zdalną próba wejść na serwer - co sie dzieje? Jak sobie poradzić?

    Aktywuj funkcje ze np po 3 nieudanych logowaniach dane IP ląduje na czarnej liscie i jest blokowane permanentnie.
  3. spamcop

    Pomoc [TS-453 Pro] Opóźnione odświeżanie zawartości strony WWW/PHP po modyfikacji.

    Przeczytaj co napisałem, nie ma problemu z przeglądarką, tylko po stronie NAS-a. Odświeżanie strony z rozszerzeniem html odbywa się bez kłopotu, problem jest z rozszerzeniem php. PS. wiem jak należy odświeżać przeglądarke.... ;) Sprawę załatwia jedynie "Konserwacja, przywróć domyślną...
  4. spamcop

    Pomoc [TS-453 Pro] Opóźnione odświeżanie zawartości strony WWW/PHP po modyfikacji.

    Witam Postanowiłem, że zacznę używać serwera WWW na TS-453 Pro, jako maszynki do prac deweloperskich. Pisanie kodu PHP/MySQL. Odpaliłem serwer WWW na porcie 80 Umieściłem testowy plik plik.html zawierający ciąg 123, po wywołaniu strony wyświetla sie 123 Dokonuje zmiany na serwerze na 12345...
  5. spamcop

    Pomoc Uruchamianie programów (autostrat) przy starcie systemu

    Wygląda na to, że rozwiązałem problem za pomocą metody bazująca na QPKG Instalacja QPKG jest opisana na forum, więc nie będę powielał. Należy podglądnąć tylko w pliku /etc/config/qpkg.conf jaka jest ścieżka do katalogu .qpkg (bo jest różna dla różnych maszyn i konfiguracji dysków) i...
  6. spamcop

    Pomoc Uruchamianie programów (autostrat) przy starcie systemu

    Witam, Używam NAS TS-453 Pro 2GB RAM, ver. 4.3.1 Build 20150408. Muszę uruchomić kilka linii kodu w czasie uruchamiania systemu. Znalazłem kilka rozwiązań autostartu dotyczacych innych modeli macierzy. Może ktoś mi podrzuci pomysł jak tego dokonac w tym typie macierzy? W katalogu /dev znajduje...
  7. spamcop

    Pomoc [TS-453 Pro] Problem z wybudzaniem ze stanu SLEEP za pomocą WOL (Wake On Lan)

    NAS jest polaczony kablem kat 6 do routera. Opis w pierwszym poscie. Najciekawsze ze moge go obudzic nawet z zewnatrz, bo zrobilem przekierowanie na port 9. Zagladałem do biosu. Nic tam nie ma wiecej niz w interfejscie przez www qnapa. Port eth1 przez ktory jest podlaczony do routera w uspieniu...
  8. spamcop

    Pomoc [TS-453 Pro] Problem z wybudzaniem ze stanu SLEEP za pomocą WOL (Wake On Lan)

    Mowisz BIOS-ie QNAP-a? Przepraszam za lamerskie pytanie ale jak do niego wejsc?
  9. spamcop

    Pomoc [TS-453 Pro] Problem z wybudzaniem ze stanu SLEEP za pomocą WOL (Wake On Lan)

    Witam, Używam NAS TS-453 Pro 2GB RAM, ver. 4.3.1 Build 20150408 Podłączony jest przez jeden port (nr 1) do gigabitowego routera TP-LINK N750 W macierzy uaktywniona jest funkcjonalność WOL. Aktywuję funkcję SLEEP, macierz zasypia i tu zaczyna się problem. Jeśli wyślę pakiet WOL pobudzający...
  10. spamcop

    Witam

    :)